Linux-PAM 1.4.0 - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Password:
az: Şifrə:

en: Current %s password:
az: Cari %s şifrəniz:

en: Current password:
az: Cari şifrəniz:

en: New %s password:
az: Yeni %s şifrəniz:

en: New password:
az: Yeni şifrəniz:

en: login:
az: daxil ol:

en: Success
az: Uğurlu

en: Critical error - immediate abort
az: Kritik xəta - təcili əməliyyatı dayandırın

en: Failed to load module
az: Modul yüklənmədi

en: Symbol not found
az: Simvol tapılmadı

en: Error in service module
az: Xidməti modulda xəta

en: System error
az: Sistem xətası

en: Memory buffer error
az: Yaddaş qoruyucusunda xəta

en: Permission denied
az: İcazə rədd edildi

en: Authentication failure
az: Doğrulama uğursuzluğu

en: Insufficient credentials to access authentication data
az: Doğrulama məlumatlarına daxil olmaq üçün yetərli sertifikatlar mövcud deyil

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
az: Doğrulama xidməti identifikasiya məlumatlarını bərpa edə bilmir

en: User not known to the underlying authentication module
az: İstifadəçi əsas identifikasiya modulu tərəfindən tanımlana bilmir

en: ...Sorry, your time is up!
az: ...Bağışlayın, vaxtınız bitdi!
