Linux-PAM - en to si translation catalogue (63 entries)

en: Password:
si: රහස්පදය:

en: New %s password:
si: නව %s රහස්පදය:

en: New password:
si: නව රහස්පදය:

en: Retype new %s password:
si: නව %s රහස්පදය නැවත ඇතුළත් කරන්න:

en: Retype new password:
si: නව රහස්පදය නැවත ඇතුළත් කරන්න:

en: Sorry, passwords do not match.
si: සමාවෙන්න, රහස්පද ගැලපෙන්නේ නැත.

en: login:
si: පිවිසීම:

en: Success
si: සාර්ථකයි

en: Critical error - immediate abort
si: අවදානම් දෝෂය- ක්‍ෂණික ඉවත්වීම

en: Failed to load module
si: අංගය පූරණය අසමත් විය

en: Symbol not found
si: සංකේතය හමුවූයේ නැත

en: Error in service module
si: සේවා අංගයේ දෝෂයකි

en: System error
si: පද්ධති දෝෂය

en: Memory buffer error
si: මතක බෆරයේ දෝෂය

en: Permission denied
si: අවසර වලකා ඇත

en: Authentication failure
si: තහවුරු කරගැනීම අසමත් විය

en: Insufficient credentials to access authentication data
si: අවසර දත්ත සඳහා ප්‍රවේශයට ප්‍රමාණවත් සහතිකත්වයක් නැත

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
si: තහවුරු කරගැනීමේ සේවාව මඟින් තහවුරු කරගැනීමේ තොරතුරු ලබාගත නොහැක

en: User not known to the underlying authentication module
si: පාදකවු තහවුරු කරගැනීමේ අංගය සඳහා පරිශිලකයා නොදනි

en: Have exhausted maximum number of retries for service
si: සේවාව සඳහා උපරිම උත්සාහ කිරිම් ඉක්මවා ඇත

en: Authentication token is no longer valid; new one required
si: තහවුරු කරගැනීමේ ටෝකනය තවදුරටත් වලංගු නැත; අලුත් එකක් අවශ්‍යවේ

en: User account has expired
si: පරිශීලක ගිණුම කල්ඉකුත් විය

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
si: දක්වා ඇති සැසිය සඳහා ඇතුළත් කිරීමක් එකක් කිරීම/ඉවත් කිරීම කළ නොහැක

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
si: තහවුරු කරගැනීමේ සේවාව මඟින් පරිශීලක සහතික ලබාගත නොහැක

en: User credentials expired
si: පරිශීලක සහතික කල්ඉකුත් වී ඇත

en: Failure setting user credentials
si: පරිශීලක සහතික සැකසීම අසමත් විය

en: No module specific data is present
si: අංගවිශේෂිත දත්ත නොමැත

en: Bad item passed to pam_*_item()
si: දෝෂ සහිත අයිතමයක් pam_*_item() වෙත පිරිනැමුනී

en: Conversation error
si: පරිවර්තන දෝෂය

en: Authentication token manipulation error
si: තහවුරු කරගැනීමේ ටෝකනය සැකසිමේදි දෝෂය

en: Authentication information cannot be recovered
si: තහවුරු කරගැනීමේ තොරතුරු නැවත ලබාගත නොහැක

en: Authentication token lock busy
si: තහවුරු කරගැනීමේ ටෝකන අගුලුව කර්‍යය බහුලයි

en: Authentication token aging disabled
si: පැරණි තහවුරු කරගැනීමේ ටෝකනය අක්‍රීයව ඇත

en: Failed preliminary check by password service
si: රහස්පද සේවයේ ප්‍රාථමික පරික්‍ෂණය අසමත්විය

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
si: PAM පිටත්කර හැරීම මඟින් ආපසු ලැබෙන අගය නොසලකා හැරිය යුතුය

en: Module is unknown
si: නොදන්නා අංගයකි

en: Authentication token expired
si: තහවුරු කරගැනීමේ ටෝකනය කල්ඉකුතවි ඇත

en: Conversation is waiting for event
si: පරිවත්තනය අවස්තාවක් සඳහා නැවතී ඇත

en: Application needs to call libpam again
si: යෙදුමට පැරණි libpam ඇමතීමට අවශ්‍යව ඇත

en: Unknown PAM error
si: නොදන්නා PAM දෝෂය

en: ...Time is running out...
si: ...කාල සීමාව ඉක්මවා ඇත...

en: ...Sorry, your time is up!
si: ...සමාවන්න, ොබගේ කාලය ඉක්ම විය!

en: erroneous conversation (%d)
si: වැරදි සගත පරිවර්තනයක්(%d)

en: %s failed: exit code %d
si: %s අසමත් විය: ඉවතිවීමෙ කේතය %d

en: %s failed: caught signal %d%s
si: %s අසමත් විය: සංඥාව අල්ලා ගන්නා ලදි%d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
si: %s අසමත් විය: නොදන්නා තත්වය 0x%x

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
si:  %.*s වෙතින්

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
si:  %.*s වෙනිදා

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
si: අවසාන පිවිසුම:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
si: ඔබගේ නව ගිණුමට සාදරයෙන් පිළිගනිමු!

en: You have new mail.
si: ඔබට අලුත් තැපැල් ඇත.

en: You have old mail.
si: ඔබට පරණ තැපැල් ඇත.

en: You have mail.
si: ඔබට තැපැල් ඇත.

en: You have no mail in folder %s.
si: %s බහලුම තුළ ඔබට තැපැල් නැත.

en: You have new mail in folder %s.
si: %s බහලුම තුළ ඔබට අලුත් තැපැල් ඇත.

en: You have old mail in folder %s.
si: %s බහලුම තුළ ඔබට පරණ තැපැල් ඇත.

en: You have mail in folder %s.
si: %s බහලුම තුළ ඔබට තැපැල් ඇත.

en: Password has been already used. Choose another.
si: රහස්පදය දැනටමත් භාවිතා වේ. වෙනත් එකක් තෝරාගන්න.

en: failed to initialize PAM
si: PAM ඇරඹිම අසමත් විය

en: failed to pam_set_item()
si: pam_set_item() අසමත් විය

en: login: failure forking: %m
si: පිවිසුම: ෆොර්කින් බිදවැටීමක්: %m

en: NIS password could not be changed.
si: NIS රහස්පදය වෙනස් කළ නොහැක.

en: You must choose a shorter password.
si: ඔබ කෙටි මුරපදයක් තෝරා ගත යුතුය.
