Linux-PAM - en to sk translation catalogue (98 entries)

en: Password:
sk: Heslo:

en: Current %s password:
sk: Aktuálne %s heslo:

en: Current password:
sk: Aktuálne heslo:

en: New %s password:
sk: Nové %s heslo:

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: Retype new %s password:
sk: Opakujte nové %s heslo:

en: Retype new password:
sk: Opakujte nové heslo:

en: Sorry, passwords do not match.
sk: Prepáčte, heslá sa nezhodujú.

en: Retype %s
sk: Opakujte %s

en: Password change has been aborted.
sk: Zmena hesla zrušená.

en: Success
sk: Úspech

en: Critical error - immediate abort
sk: Kritická chyba - okamžité zrušenie

en: Failed to load module
sk: Nepodarilo sa načítať modul

en: Symbol not found
sk: Symbol nenájdený

en: Error in service module
sk: Chyba v module služby

en: System error
sk: Chyba systému

en: Memory buffer error
sk: Chyba vyrovnávacej pamäte

en: Permission denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Authentication failure
sk: Zlyhanie overenia

en: Insufficient credentials to access authentication data
sk: Nedostatočné oprávnenia pre prístup k údajom overenia

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
sk: Overovacia služba nemôže získať informácie pre overenie

en: User not known to the underlying authentication module
sk: Používateľ nie je známy pre podriadený overovací modul

en: Have exhausted maximum number of retries for service
sk: Vyčerpaný maximálny počet pokusov pre službu

en: Authentication token is no longer valid; new one required
sk: Overovací token už nie je platný; požadovaný je nový

en: User account has expired
sk: Platnosť používateľského účtu vypršala

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
sk: Pre zadanú reláciu nie je možné vytvoriť/odstrániť záznam

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
sk: Overovacia služba nemôže získať oprávnenia používateľa

en: User credentials expired
sk: Vypršala platnosť používateľského oprávnenia

en: Failure setting user credentials
sk: Chyba pri nastavení oprávnení používateľa

en: No module specific data is present
sk: Nie je možné nájsť dáta pre modul

en: Bad item passed to pam_*_item()
sk: Funkcii pam_*_item() bola poslaná zlá položka

en: Conversation error
sk: Chyba konverzácie

en: Authentication token manipulation error
sk: Chyba pri manipulácii s overovacím tokenom

en: Authentication information cannot be recovered
sk: Overovaciu informáciu nie je možné obnoviť

en: Authentication token lock busy
sk: Overovací token je uzamknutý

en: Authentication token aging disabled
sk: Starnutie overovacieho tokenu zakázané

en: Failed preliminary check by password service
sk: Zlyhanie predbežnej kontroly v službe hesla

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
sk: Návratová hodnota by mala byť ignorovaná mechanizmom PAM

en: Module is unknown
sk: Neznámy modul

en: Authentication token expired
sk: Vypršala platnosť overovacieho tokenu

en: Conversation is waiting for event
sk: Konverzácia čaká na udalosť

en: Application needs to call libpam again
sk: Aplikácia musí znovu zavolať libpam

en: Unknown PAM error
sk: Neznáme chyba PAM

en: ...Time is running out...
sk: ...Odpočet bol spustený...

en: ...Sorry, your time is up!
sk: ...Prepáčte, váš čas vypršal!

en: erroneous conversation (%d)
sk: chybná konverzácia (%d)

en: %s failed: exit code %d
sk: %s zlyhalo: výstupný kód %d

en: %s failed: caught signal %d%s
sk: %s zlyhalo: dostal signál %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
sk: %s zlyhalo: neznámy stav 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset]
sk: Použitie: %s [--dir /cesta/k/zhodujú-directory] [--user pouzivatelske_meno] [--reset]

en: The account is locked due to %u failed logins.
sk: Účet uzamknutý z dôvodu %u neúspešných prihlásení.

en: (%d minutes left to unlock)
sk: (odomknutie zostáva %d minút)

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
sk:  %a %d.%m.%Y %H:%M:%S %Z

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
sk:  z %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
sk:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
sk: Posledné prihlásenie:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
sk: Vitajte vo vašom novom účte!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
sk: Posledné neúspešné prihlásenie:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
sk[0]: Od posledného úspešného prihlásenia došlo k %d neúspešnému pokusu o prihlásenie.
sk[1]: Od posledného úspešného prihlásenia došlo k %d neúspešným pokusom o prihlásenie.
sk[2]: Od posledného úspešného prihlásenia došlo k %d neúspešným pokusom o prihlásenie.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
sk: Od posledného úspešného prihlásenia došlo k %d neúspešným pokusom o prihlásenie.

en: There were too many logins for '%s'.
sk: Príliš veľa prihlásení pre '%s'.

en: You have no mail.
sk: Nemáte žiadnu poštu.

en: You have new mail.
sk: Máte novú poštu.

en: You have old mail.
sk: Máte starú poštu.

en: You have mail.
sk: Máte poštu.

en: You have no mail in folder %s.
sk: Nemáte žiadnu poštu v priečinku %s.

en: You have new mail in folder %s.
sk: Máte novú poštu v priečinku %s.

en: You have old mail in folder %s.
sk: Máte starú poštu v priečinku %s.

en: You have mail in folder %s.
sk: Máte poštu v priečinku %s.

en: Creating directory '%s'.
sk: Vytváranie priečinka '%s'.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
sk: Nedá sa vytvoriť a inicializovať priečinok '%s'.

en: Password has been already used. Choose another.
sk: Heslo už bolo použité. Zvoľte si iné.

en: Password has been already used.
sk: Heslo už bolo použité.

en: The default security context is %s.
sk: Predvolený kontext zabezpečenia %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
sk: Želáte si zadať inú rolu alebo úroveň?

en: role:
sk: rola:

en: There is no default type for role %s.
sk: Chýba predvolený typ pre rolu %s.

en: level:
sk: úroveň:

en: This is not a valid security context.
sk: Neplatný kontext zabezpečenia.

en: A valid context for %s could not be obtained.
sk: Nie je možné získať platný kontext pre %s.

en: Security context %s has been assigned.
sk: Kontext zabezpečenia %s pridelený.

en: Key creation context %s has been assigned.
sk: Kontext zabezpečenia pre vytváranie kľúčov %s pridelený.

en: failed to initialize PAM
sk: chyba pri inicializácii PAM

en: failed to pam_set_item()
sk: chyba pri pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
sk: login: chyba forku: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
sk: Prístup povolený (posledný prístup pred %ld sekundami).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
sk: Platnosť vášho účtu vypršala; kontaktujte prosím svojho správcu systému.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
sk: Je vyžadovaná okamžitá zmena vašeho hesla (vynútené správcom).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
sk: Je vyžadovaná okamžitá zmena vašeho hesla (heslo vypršalo).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
sk[0]: Upozornenie: vaše heslo vyprší za %d deň.
sk[1]: Upozornenie: vaše heslo vyprší za %d dni.
sk[2]: Upozornenie: vaše heslo vyprší za %d dní.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
sk: Upozornenie: vaše heslo vyprší za %d dní.

en: NIS password could not be changed.
sk: Nie je možné zmeniť NIS heslo.

en: No password has been supplied.
sk: Heslo nezadané.

en: The password has not been changed.
sk: Heslo nebolo zmenené.

en: You must choose a shorter password.
sk: Musíte zvoliť kratšie heslo.

en: You must choose a longer password.
sk: Musíte si zvoliť dlhšie heslo.

en: Changing password for %s.
sk: Zmena hesla pre %s.

en: You must wait longer to change your password.
sk: Na zmenu svojho hesla musíte počkať dlhšie.
