Linux-PAM - en to zu translation catalogue (60 entries)

en: Password:
zu: Iphasiwedi:

en: New %s password:
zu: %s iphasiwedi entsha:

en: New password:
zu: iphasiwedi entsha:

en: Retype new %s password:
zu: Thayipha kabusha %s iphasiwedi entsha:

en: Retype new password:
zu: Thayipha kabusha iphasiwedi entsha:

en: Sorry, passwords do not match.
zu: Uxolo, amaphasiwedi awahambelani.

en: login:
zu: ngena:

en: Success
zu: Impumelelo

en: Critical error - immediate abort
zu: Iphutha elibucayi - yeka ngokushesha

en: Failed to load module
zu: Ihlulekile ukunezela umkhiqizo owenezelwayo

en: Symbol not found
zu: Uphawu alutholakali

en: Error in service module
zu: Iphutha kwimoduli yesevisi

en: System error
zu: Iphutha lesistimu

en: Memory buffer error
zu: Iphutha lengobo yesikhashana yememori

en: Permission denied
zu: Imvume inqatshiwe

en: Authentication failure
zu: Ukwehluleka kokugunyaza

en: Insufficient credentials to access authentication data
zu: Izinhlamvu zamagama ezinganele zokungena ekwazisweni kokugunyaza

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
zu: Isevisi yokugunyaza ayikwazi ukulanda ukwaziswa kokugunyaza

en: User not known to the underlying authentication module
zu: Umsebenzisi akaziwa kwimoduli yokugunyaza engabonakali

en: Have exhausted maximum number of retries for service
zu: Isifinyelele ekugcineni kwezikhathi ezivumelekile zokuzama le sevisi

en: Authentication token is no longer valid; new one required
zu: Isiqinisekiso sokugunyaza asisasebenzi, kudingeka esisha

en: User account has expired
zu: I-akhawunti yomsebenzisi iphelelwe isikhathi

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
zu: Ayikwazi ukwakha/ukususa okufakiwe kohlelo olubonisiwe

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
zu: Isevisi yokugunyaza ayikwazi ukulanda izinhlamvu zomsebenzisi

en: User credentials expired
zu: Izinhlamvu zomsebenzisi ziphelelwe isikhathi

en: Failure setting user credentials
zu: Ukwehluleka ukusetha izinhlamvu zomsebenzisi

en: No module specific data is present
zu: Akukho ukwaziswa okuthile kwemoduli okutholakalayo

en: Bad item passed to pam_*_item()
zu: Into embi idluliselwe kwi-pam_*_item()

en: Conversation error
zu: Iphutha lengxoxo

en: Authentication token manipulation error
zu: Iphutha lokufaka isiqinisekiso sokugunyaza

en: Authentication information cannot be recovered
zu: Ukwaziswa kokugunyaza akukwazi ukubuyiseka

en: Authentication token lock busy
zu: Isihluthulelo sesiqinisekiso sokugunyaza simatasa

en: Authentication token aging disabled
zu: Ukuphela kwesikhathi sesiqinisekiso sokugunyaza kucishiwe

en: Failed preliminary check by password service
zu: Ukuhlola kokuqala okuhlulekile ngesevisi yephasiwedi

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
zu: I-value yokubuyisa kufanele inganakwa ukuthumela kwe-PAM

en: Module is unknown
zu: Imoduli ayaziwa

en: Authentication token expired
zu: Isiqinisekiso sokugunyaza siphelelwe isikhathi

en: Conversation is waiting for event
zu: Ingxoxo ilinde isenzakalo

en: Application needs to call libpam again
zu: Uhlelo ludinga ukubiza i-libpam futhi

en: Unknown PAM error
zu: Iphutha le-PAM elingaziwa

en: ...Time is running out...
zu: ...Isikhathi siyaphela...

en: ...Sorry, your time is up!
zu: ...Uxolo, isikhathi sakho sesiphelile!

en: erroneous conversation (%d)
zu: ingxoxo enephutha (%d)

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
zu:  kusukela %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
zu:  ku-%.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
zu: Ukungena kokugcina:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
zu: Uyamukelwa kwi-akhawunti yakho entsha!

en: You have new mail.
zu: Unemeyili entsha.

en: You have old mail.
zu: Unemeyili endala.

en: You have mail.
zu: Unemeyili.

en: You have no mail in folder %s.
zu: Akukho meyili onayo kwifolda %s.

en: You have new mail in folder %s.
zu: Unemeyili entsha kwifolda %s.

en: You have old mail in folder %s.
zu: Unemeyili endala kwifolda %s.

en: You have mail in folder %s.
zu: Unemeyili kwifolda %s.

en: Password has been already used. Choose another.
zu: Le phasiwedi isetshenziswa ngothile. Khetha enye.

en: failed to initialize PAM
zu: Ihlulekile ukulungiselela ukuqalisa i-PAM

en: failed to pam_set_item()
zu: Ihlulekile ukwenza i-pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
zu: ngena: Ihlulekile ukuhlukanisa: %m

en: NIS password could not be changed.
zu: Iphasiwedi ye-NIS ayivumanga ukushintshwa.

en: You must choose a shorter password.
zu: Kumele ukhethe iphasiwedi emifushane.
