network-manager-openconnect master - en to sl_SI translation catalogue (463 entries)

en: Found DNS server %s
sl_SI: Zaznan je strežnik DNS %s

en: Unexpected %d result from server
sl_SI: Nepričakovan odgovor strežnika %d.

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
sl_SI: SSL je zapisal premalo bajtov! Zahtevanih je %d, poslanih pa %d

note: Not that this will ever happen; we don't even process the setting when we're asked for it.
en: CSTP rekey due
sl_SI: Protokol CSTP zahteva ponovno preverjanje ključa

en: TCP reconnect failed
sl_SI: Ponovna povezava s TCP je spodletela

en: Send TCP DPD
sl_SI: Pošlji zahtevo TCP DPD

en: Send TCP Keepalive
sl_SI: Pošlji zahtevo TCP Keepalive

en: Sending DTLS off packet
sl_SI: Poteka pošiljanje paketa DTLS off

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
sl_SI: Pošiljanje ne-stisnjenega paketa podatkov velikosti %d bajtov

en: Attempt new DTLS connection
sl_SI: Poskus nove povezave DTLS

en: DTLS session established
sl_SI: Vzpostavljena je seja DTLS

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
sl_SI: Prejet je paket DTLS 0x%02x velikosti %d bajtov

en: DTLS rekey due
sl_SI: Ponovno uporaba ključa DTLS je potekla.

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
sl_SI: Zaznava nedejavnih soležnikov je vrnila zadetke nedejavnih povezav!

en: Send DTLS DPD
sl_SI: Pošlji DPD DTLS

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
sl_SI: Pošiljanje zahteve DPD je spodletelo. Pričakujte prekinitev povezave.

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
sl_SI: Poslan je bil paket DTLS dolžine %d bajtov; vrnjen paket DTLS pa je %d

en: Please enter your username and password
sl_SI: Vnesite svoje uporabniško ime in geslo

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Password
sl_SI: Geslo

en: GATEWAY:
sl_SI: PREHOD:

note: each entry looks like <entry name="host[:443]"><description>Label</description></entry>
en: %d gateway servers available:
sl_SI: Na voljo je %d strežnikov prehoda:

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
sl_SI: Ni mogoče obravnavati obrazca method='%s', action='%s'

en: Form choice has no name
sl_SI: Izbor obrazca je brez imena.

en: name %s not input
sl_SI: ime %s ni vnosno ime

en: No input type in form
sl_SI: Ni vnosnega vrste v obrazcu.

en: No input name in form
sl_SI: Ni vnosnega imena v obrazcu.

en: Unknown input type %s in form
sl_SI: Neznana vnosna vrsta %s v obrazcu

en: Empty response from server
sl_SI: Prazen odgovor strežnika

en: Failed to parse server response
sl_SI: Razčlenjevanje odgovora strežnika je spodletelo.

en: Response was:%s
sl_SI: Odziv  je: %s

en: Received <client-cert-request> when not expected.
sl_SI: Prejet <client-cert-request>, ko ni bil pričakovan.

en: XML response has no "auth" node
sl_SI: Odziv XML je brez vozlišča "auth".

en: Asked for password but '--no-passwd' set
sl_SI: Zahtevano je geslo, vendar je uporabljena zastavica '--no-passwd'

en: Failed to open HTTPS connection to %s
sl_SI: Napaka med odpiranjem povezave HTTPS %s

en: Failed to send GET request for new config
sl_SI: Pošiljanje zahteve GET za novo nastavitev je spodletela.

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
sl_SI: Prejeta datoteka nastavitev ni skladna z razpršilom SHA1

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
sl_SI: Sprememba domače mape CSD '%s' je spodletela: %s

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
sl_SI: Napaka: strežnik zahteva zagon pregleda gostitelja CSD
    Podati je treba ustrezni parameter --csd-wrapper.

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
sl_SI: Napaka: strežnik zahteva prejem in zagon trojanskega datoteke 'Cisco Secure Desktop'.
    Ta možnost je iz varnostnih razlogov privzeto onemogočena. Če želite možnost uporabljati, jo omogočite.

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
sl_SI: Odpiranje začasne datoteke skripta CSD je spodletelo: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
sl_SI: Zapisovanje začasne datoteke skripta CSD je spodletelo: %s

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
sl_SI: Opozorilo: kodo CSD, ki ni varna, zaganjate s skrbniškimi dovoljenji.
    	 Uporabite možnost ukazne vrstice "--csd-user"

en: Failed to exec CSD script %s
sl_SI: Izvajanje skripta CSD %s je spodletelo.

en: Unknown response from server
sl_SI: Neznan odgovor s strežnika.

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
sl_SI: Strežnik je zahteval potrdilo odjemalca SSL, ko je bilo že posredovano

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
sl_SI: Strežnik je zahteval potrdilo odjemalca SSL; nobeno ni nastavljeno

en: XML POST enabled
sl_SI: Omogočena zmožnost XML POST

en: Refreshing %s after 1 second...
sl_SI: Osveževanje %s po steklo po 1 sekundi ...

en: (error 0x%lx)
sl_SI: (napaka 0x%lx)

en: Error fetching HTTPS response
sl_SI: Napaka med pridobivanjem odziva HTTP

en: VPN service unavailable; reason: %s
sl_SI: Storitev VPN ni na voljo; razlog: %s

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
sl_SI: Prejet neustrezen odziv HTTP CONNECT: %s

en: Got CONNECT response: %s
sl_SI: Prejet je odziv CONNECT: %s

en: No memory for options
sl_SI: Ni pomnilnika za možnosti

en: <elided>
sl_SI: <izpadlo>

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
sl_SI: ID seje X-DTLS-Session-ID ni dolžine 64 znakov, ampak: "%s"

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
sl_SI: Neznano kodiranje vsebine CSTP %s

en: No MTU received. Aborting
sl_SI: MTU ni bil prejet. Opravilo bo prekinjeno.

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
sl_SI: Vzpostavljena je povezava CSTP. DPD %d, KEEPALIVE %d

en: Compression setup failed
sl_SI: Nastavitev stiskanja je spodletela

en: Allocation of deflate buffer failed
sl_SI: Dodelitev medpomnilnika za stiskanje je spodletela

en: inflate failed
sl_SI: razširjanje je spodletelo

en: deflate failed %d
sl_SI: razširjanje je spodletelo %d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
sl_SI: Nepričakovana dolžina paketa. SSL_read je vrnil %d, paket pa je

en: Got CSTP DPD request
sl_SI: Prejeta zahteva DPD CSTP

en: Got CSTP DPD response
sl_SI: Prejet je odziv CSTP DPD

en: Got CSTP Keepalive
sl_SI: Prejet je ukaz KEEPALIVE CSTP

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
sl_SI: Prejet je ne-stisnjen paket podatkov velikosti %d bajtov

en: Received server disconnect: %02x '%s'
sl_SI: Prejeta prekinitev povezave s strežnikom: %02x '%s'

en: Compressed packet received in !deflate mode
sl_SI: Prejet stisnjen paket v načinu !deflate

en: received server terminate packet
sl_SI: prejet je prekinitveni paket strežnika

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
sl_SI: Neznan paket %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
sl_SI: Zaznava mrtvih omrežnih soležnikov CSTP je zaznala mrtvega omrežnega soležnika!

en: Reconnect failed
sl_SI: Ponovna povezava je spodletela

en: Send CSTP DPD
sl_SI: Pošlji zahtevo CSTP DPD

en: Send CSTP Keepalive
sl_SI: Pošlji zahtevo CSTP Keepalive

en: Send BYE packet: %s
sl_SI: Pošlji paket BYE: %s

en: No DTLS address
sl_SI: Ni naslova DTLS

note: We probably didn't offer it any ciphers it liked
en: Server offered no DTLS cipher option
sl_SI: Strežnik ni ponudil možnosti šifer DTLS

note: XXX: Theoretically, SOCKS5 proxies can do UDP too
en: No DTLS when connected via proxy
sl_SI: Pri povezavi prek posredniškega strežnika, DTLS ni na voljo.

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
sl_SI: DTLS začet. DPD %d, Keepalive %d

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
sl_SI: Prejet je neznan paket (len %d): %02x %02x %02x %02x...

en: Got DTLS DPD request
sl_SI: Prejeta zahteva DPD DTLS

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
sl_SI: Pošiljanje odziva DPD je spodletelo. Pričakujte prekinitev povezave.

en: Got DTLS DPD response
sl_SI: Prejet je odziv DTLS DPD

en: Got DTLS Keepalive
sl_SI: Prejet je ukaz KEEPALIVE DTLS

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
sl_SI: Neznana vrsta paketa DTLS %02x, dolžina je %d

en: Send DTLS Keepalive
sl_SI: Pošlji KEEPALIVE DTLS

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
sl_SI: Pošiljanje zahteve KEEPALIVE je spodletelo. Pričakujte prekinitev povezave.

en: incoming
sl_SI: dohodno

en: outgoing
sl_SI: odhodno

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
sl_SI: Neznani parametri DTLS za zahtevani CipherSuite '%s'

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
sl_SI: Nastavljanje parametrov seje DTLS je spodletelo: %s

en: Failed to set DTLS MTU: %s
sl_SI: Nastavljanje MTU za DTLS je spodletelo: %s

en: DTLS handshake timed out
sl_SI: Izmenjava signalov DTLS je presegla dovoljeni čas

en: DTLS handshake failed: %s
sl_SI: Izmenjava signalov DTLS je spodletela: %s

en: TLS/DTLS write cancelled
sl_SI: Zapisovanje TLS / DTLS je preklicano

en: TLS/DTLS read cancelled
sl_SI: Branje TLS / DTLS je preklicano

en: Write error on %s session: %s
sl_SI: Prišlo je do napake zapisovanja seje %s: %s

en: Could not extract expiration time of certificate
sl_SI: Datuma poteka potrdila ni mogoče izluščiti.

en: Client certificate has expired at
sl_SI: Potrdilo odjemalca je poteklo dne

en: Client certificate expires soon at
sl_SI: Potrdilo odjemalca poteče ob

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
sl_SI: Nalaganje '%s' iz shrambe ključev je spodletelo: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
sl_SI: Odpiranje datoteke ključa/potrdila %s je spodletelo: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
sl_SI: Ustvarjanje datoteke ključa/potrdila %s je spodletelo: %s

en: Failed to allocate certificate buffer
sl_SI: Dodeljevanje medpomnilnika potrdil je spodletelo

en: Failed to read certificate into memory: %s
sl_SI: Branje potrdila v pomnilnik je spodletelo: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
sl_SI: Vzpostavitev podatkovne strukture PKCS#12 je spodletela: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
sl_SI: Odšifriranje datoteke PKCS#12 je spodletelo

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
sl_SI: Vnos šifrirnega gesla PKCS#12:

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
sl_SI: Obdelava datoteke PKCS#12 je spodletela: %s

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
sl_SI: Nalaganje potrdila PKCS#12 je spodletelo: %s

en: Could not initialise MD5 hash: %s
sl_SI: Razprtšila MD5 ni mogoče začeti: %s

en: MD5 hash error: %s
sl_SI: Napaka razpršila MD5: %s

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
sl_SI: Manjkajoči podatki DEK: glava iz šifriranega ključa OpenSSL

en: Cannot determine PEM encryption type
sl_SI: Vrste šifriranja PEM ni mogoče razpoznati

en: Unsupported PEM encryption type: %s
sl_SI: Nepodprta vrsta šifriranja PEM: %s

en: Invalid salt in encrypted PEM file
sl_SI: Neveljaven salt v šifrirani datoteki PEM

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
sl_SI: Napaka pri odkodiranju BASE64 šifrirane datoteke PEM: %s

en: Encrypted PEM file too short
sl_SI: Šifrirana datoteka PEM je prekratka

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
sl_SI: Začenjanje šifre za dešifriranje datoteke PEM je spodletelo: %s

en: Failed to decrypt PEM key: %s
sl_SI: Odšifriranje ključa PEM je spodletelo: %s

en: Decrypting PEM key failed
sl_SI: Odšifriranje ključa PEM je spodletelo

en: Enter PEM pass phrase:
sl_SI: Vnos šifrirnega gesla PEM:

en: This binary built without PKCS#11 support
sl_SI: Ta program je izgrajen brez podpore za PKCS#11

en: Using PKCS#11 certificate %s
sl_SI: Uporabljeno je potrdilo PKCS#12 %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
sl_SI: Napaka pri nalaganju potrdila iz PKCS#11: %s

en: Error loading system certificate: %s
sl_SI: Napaka pri nalaganju sistemskega potrdila: %s

en: Using certificate file %s
sl_SI: Uporaba datoteke potrdila %s

en: PKCS#11 file contained no certificate
sl_SI: Datoteka PKCS#11 ne vsebuje potrdil

en: No certificate found in file
sl_SI: V datoteki ni mogoče najti potrdila

en: Loading certificate failed: %s
sl_SI: Nalaganje potrdila je spodletelo: %s

en: Using system key %s
sl_SI: Uporabljen je sistemski ključ %s

en: Error initialising private key structure: %s
sl_SI: Napaka pri začenjanju strukture osebnih ključev: %s

en: Error importing system key %s: %s
sl_SI: Napaka med uvažanjem sistemskega ključa %s: %s

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
sl_SI: Napaka pri začenjanju strukture ključev PKCS#11: %s

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
sl_SI: Napaka pri uvozu naslova URL %s PKCS#11: %s

en: Using PKCS#11 key %s
sl_SI: Uporabljen je ključ PKCS#11 %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
sl_SI: Napaka pri uvozu ključa PKCS#11 v strukturo osebnih ključev: %s

en: Using private key file %s
sl_SI: Uporaba datoteke zasebnega ključa %s

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
sl_SI: Ta različica programa OpenConnect je izgrajena brez podpore za TPM

en: Failed to interpret PEM file
sl_SI: Tolmačenje datoteke PEM je spodletelo

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
sl_SI: Nalaganje zasebnega ključa PKCS#1 je spodletelo: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
sl_SI: Nalaganje osebnega ključa kot PKCS#8 je spodletelo: %s

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
sl_SI: Odšifriranje datoteke potrdila PKCS#8 je spodletelo

en: Failed to determine type of private key %s
sl_SI: Ni mogoče določiti vrste zasebnega ključa %s

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
sl_SI: Vnos šifrirnega gesla PKCS#8:

en: Failed to get key ID: %s
sl_SI: Pridobivanje ID ključa je spodletelo: %s

en: Error signing test data with private key: %s
sl_SI: Napaka pri podpisovanju preizkusnih podatkov z osebnim ključem: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
sl_SI: Napaka pri overjanju podpisa s potrdilom: %s

en: No SSL certificate found to match private key
sl_SI: Z zasebnim ključem se ne ujema nobeno potrdilo SSL

en: got_key conditions not met!
sl_SI: pogoji got_key niso doseženi!

en: Using client certificate '%s'
sl_SI: Uporaba potrdila odjemalca '%s'

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
sl_SI: Dodeljevanje pomnilnika podpornim potrdilom je spodletelo

en: Adding supporting CA '%s'
sl_SI: Dodajanje podpornega CA '%s'

en: Importing X509 certificate failed: %s
sl_SI: Uvažanje potrdila X509 je spodletelo: %s

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
sl_SI: Nastavljanje potrdila PKCS#11 je spodletelo: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
sl_SI: Določanje seznama preklicev potrdil je spodletelo: %s

en: Setting certificate failed: %s
sl_SI: Nastavljanje potrdila je spodletelo: %s

en: Server presented no certificate
sl_SI: Strežnik ni dostavil potrdila

en: Error initialising X509 cert structure
sl_SI: Napaka pri začenjanju strukture potrdil X509

en: Error importing server's cert
sl_SI: Napaka med uvažanjem potrdila strežnika

en: Error checking server cert status
sl_SI: Napaka pri preverjanju stanja potrdila strežnika

en: certificate revoked
sl_SI: potrdilo je preklicano

en: signer not found
sl_SI: podpisnika ni mogoče najti

en: signer not a CA certificate
sl_SI: podpisnik ni overitelj potrdila CA

en: insecure algorithm
sl_SI: algoritem ni varen

en: certificate not yet activated
sl_SI: potrdilo še ni omogočeno

en: certificate expired
sl_SI: potrdilo je preteklo

note: If this is set and no other reason, it apparently means that signature verification failed. Not entirely sure why we don't just set a bit for that too.
en: signature verification failed
sl_SI: preverjanje podpisa je spodletelo

en: certificate does not match hostname
sl_SI: potrdilo se ne ujema z imenom gostitelja

en: Server certificate verify failed: %s
sl_SI: Preverjanje potrdila strežnika je spodletelo: %s

en: Failed to allocate memory for cafile certs
sl_SI: Dodeljevanje pomnilnika potrdilom iz datoteke potrdil je spodletelo

en: Failed to read certs from cafile: %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati potrdil iz datoteke potrdil: %s

en: Failed to open CA file '%s': %s
sl_SI: Odpiranje datoteke CA '%s' je spodletelo: %s

en: Loading certificate failed. Aborting.
sl_SI: Nalaganje potrdila je spodletelo. Opravilo je prekinjeno.

en: SSL negotiation with %s
sl_SI: Poteka pogajanje SSL z %s

en: SSL connection cancelled
sl_SI: Povezava SSL je preklicana

en: SSL connection failure: %s
sl_SI: Povezava SSL je spodletela: %s

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
sl_SI: Vrnjena je ne-usodna napaka GnuTLS med izmenjavo signalov: %s

en: PIN required for %s
sl_SI: Za %s je zahtevana koda PIN

en: Wrong PIN
sl_SI: Napačna koda PIN

en: This is the final try before locking!
sl_SI: To je zadnji poskus pred zaklepom!

en: Only a few tries left before locking!
sl_SI: Ostaja le še nekaj poskusov do zaklepa!

en: Enter PIN:
sl_SI: Koda PIN:

en: TPM sign function called for %d bytes.
sl_SI: Funkcija podpisovanja TPM je pričakovala %d bajtov.

en: Failed to create TPM hash object: %s
sl_SI: Ustvarjanje predmeta razpršila TPM je spodletelo: %s

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
sl_SI: Nastavljanje vrednosti predmeta razpršila TPM je spodletelo: %s

en: TPM hash signature failed: %s
sl_SI: Podpis razpršila TPM je spodletel: %s

en: Error decoding TSS key blob: %s
sl_SI: Napaka odkodiranja binarnem paketu ključa TSS: %s

en: Error in TSS key blob
sl_SI: Napaka v binarnem paketu ključa TSS

en: Failed to create TPM context: %s
sl_SI: Ustvarjanje vsebine TPM je spodletelo: %s

en: Failed to connect TPM context: %s
sl_SI: Povezovanje vsebine TPM je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
sl_SI: Nalaganje ključa TPM SRK je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
sl_SI: Nalaganje predmeta pravil TPM SRK je spodletelo: %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
sl_SI: Natavljanje kode PIN TPM je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
sl_SI: Nalaganje ključa BLOB TPM je spodletelo: %s

en: Enter TPM SRK PIN:
sl_SI: Vnesite kodo PIN TPM SRK:

en: Failed to create key policy object: %s
sl_SI: Ustvarjanje predmeta pravil ključa je spodletelo: %s

en: Failed to assign policy to key: %s
sl_SI: Dodelitev pravil ključu je spodletela: %s

en: Enter TPM key PIN:
sl_SI: Vnesite PIN ključa TPM:

en: Failed to set key PIN: %s
sl_SI: Nastavljanje ključa PIN je spodletelo: %s

en: owner
sl_SI: lastnik

en: null
sl_SI: ničta vrednost

en: platform
sl_SI: okolje

en: Response was: %s
sl_SI: Odziv je: %s

en: No memory for allocating cookies
sl_SI: Ni pomnilnika za dodeljevanje piškotkov

en: Failed to parse HTTP response '%s'
sl_SI: Razčlenjevanje odgovora HTTP '%s' je spodletelo

en: Got HTTP response: %s
sl_SI: Prejet je odziv HTTP: %s

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
sl_SI: Prezrta bo neznana vrstica odziva HTTP '%s'

en: Invalid cookie offered: %s
sl_SI: Ponujen je neveljaven piškotek: %s

en: SSL certificate authentication failed
sl_SI: Overitev potrdila SSL je spodletela.

en: Response body has negative size (%d)
sl_SI: Telo odgovora ima negativno velikost (%d)

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
sl_SI: Neznano kodiranje prenosa vsebine: %s

note: Now the body, if there is one
en: HTTP body %s (%d)
sl_SI: Telo HTTP %s (%d)

en: Error reading HTTP response body
sl_SI: Napaka branja telesa odziva HTTP

en: Error fetching chunk header
sl_SI: Napaka pri pridobivanju glave sporočila

en: Error fetching HTTP response body
sl_SI: Napaka branja telesa odziva HTTP

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
sl_SI: Telesa HTTP različice 1.0 brez zapiranja povezave ni mogoče prejeti.

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
sl_SI: Razčlenjevanje preusmeritvenega naslova URL '%s' je spodletelo: %s

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
sl_SI: Preusmeritvi na naslov URL '%s', ki ni vrste HTTPS, ni mogoče slediti

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
sl_SI: Dodeljevanje nove poti  za relativno preusmeritev je spodletelo: %s

en: request granted
sl_SI: zahteva je odobrena

en: general failure
sl_SI: splošna napaka

en: connection not allowed by ruleset
sl_SI: nabor pravil ne dovoljuje povezave

en: network unreachable
sl_SI: omrežje ni dosegljivo

en: host unreachable
sl_SI: gostitelj ni dosegljiv

en: connection refused by destination host
sl_SI: povezava je zavrnjena na ciljnem gostitelju

en: TTL expired
sl_SI: Potrdilo TTL je preteklo

en: command not supported / protocol error
sl_SI: ukaz ni podprt; napaka protokola

en: address type not supported
sl_SI: vrsta naslova ni podprta

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
sl_SI: Napaka pisanja odziva auth s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
sl_SI: Napaka branja odziva auth s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
sl_SI: Nepričakovan odziv povezave posredniškega strežnika SOCKS: %02x %02x...

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
sl_SI: Poslana je zahteva povezave s posredniškim strežnikom SOCKS %s:%d

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
sl_SI: Napaka zapisovanja zahtev povezave s posredniškim strežnikom SOCKS: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
sl_SI: Napaka branja odzivov povezave s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
sl_SI: Nepričakovan odziv povezave posredniškega strežnika SOCKS: %02x %02x...

en: SOCKS proxy error %02x: %s
sl_SI: Napaka posredniškega strežnika SOCKS %02x: %s

en: SOCKS proxy error %02x
sl_SI: Napaka posredniškega strežnika SOCKS %02x

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
sl_SI: Nepričakovana vrsta naslova %02x v odzivu povezave SOCKS

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
sl_SI: Poslana je zahteva povezave s posredniškim strežnikom HTTP %s:%d

en: Sending proxy request failed: %s
sl_SI: Pošiljanje zahteve posredniškega strežnika je spodletelo: %s

en: Unknown proxy type '%s'
sl_SI: Neznana vrsta posredniškega strežnika '%s'.

en: Only http or socks(5) proxies supported
sl_SI: Podprti so le posredniški strežniki HTTP in SOCKS(5)

en: Juniper Network Connect
sl_SI: Omrežna povezava Juniper

en: PPP over TLS
sl_SI: PPP preko TLS

en: Unknown VPN protocol '%s'
sl_SI: Neznan protokol VPN »%s«

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
sl_SI: Izgrajeno na osnovi knjižnice SSL brez podpore za Cisco DTLS.

en: No IP address received. Aborting
sl_SI: Ni prejetega nobenega naslova IP. Opravilo je preklicano.

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
sl_SI: S ponovno povezavo je pridobljen drugačen opuščen naslov IP (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
sl_SI: S ponovno povezavo je pridobljena drugačna opuščena maska omrežja IP (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
sl_SI: S ponovno povezavo je pridobljen drugačen naslov IPv6 (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
sl_SI: S ponovno povezavo je pridobljena drugačna maska omrežja IPv6 (%s != %s)

en: Failed to parse server URL '%s'
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem naslova URL strežnika '%s'

en: Only https:// permitted for server URL
sl_SI: Za strežniški naslov URL je dovoljen le protokol https://

en: No form handler; cannot authenticate.
sl_SI: Ni ročnika obrazca; vnosov ni mogoče overiti.

en: OpenSSL ENGINE not present
sl_SI: Programnik OpenSSL ni na voljo

en: Supported protocols:
sl_SI: Podprti protokoli

en:  (default)
sl_SI:  (privzeto)

en: Set VPN protocol
sl_SI: Nastavi protokol VPN

en: Allocation failure for string from stdin
sl_SI: Napaka dodeljevanja za niz s standardnega vhoda

en: Usage:  openconnect [options] <server>
sl_SI: Uporaba: openconnect [možnosti] <strežnik>

en: Read options from config file
sl_SI: Preberi možnosti iz nastavitvene datoteke

en: Report version number
sl_SI: Pošli poročilo o različici

en: Display help text
sl_SI: Pokaži besedilo pomoči

en: Set login username
sl_SI: Nastavi prijavno uporabniško ime

en: Disable password/SecurID authentication
sl_SI: Onemogoči overjanje z geslom/SecurID

en: Do not expect user input; exit if it is required
sl_SI: Ne pričakuj odziva uporabnika; prekini, če je obvezen

en: Read password from standard input
sl_SI: Preberi geslo s standardnega dovoda

en: Choose authentication login selection
sl_SI: Izbor overjanja za način prijave

en: Use SSL client certificate CERT
sl_SI: Uporabi potrdilo SSL CERT

en: Use SSL private key file KEY
sl_SI: Uporabi datoteko KEY zasebnega ključa SSL

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
sl_SI: Opozori, ko je življenjska doba potrdila manj kot določeno število dni

en: Set login usergroup
sl_SI: Nastavi prijavno uporabniško skupino

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
sl_SI: Nastavi šifrirno frazo ali kodo PIN za TPM SRK

en: Key passphrase is fsid of file system
sl_SI: Šifrirno geslo ključa je fsid datotečnega sistema

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
sl_SI: (Opomba: knjižnica libstoken (RSA SecurID) je v tej izgradnji onemogočena)

en: Cert file for server verification
sl_SI: Datoteka potrdila za overjanje strežnika

en: Set proxy server
sl_SI: Nastavi posredniški strežnik

en: Set proxy authentication methods
sl_SI: Nastavi metode overitve posredniškega strežnika

en: Disable proxy
sl_SI: Onemogoči posredniški strežnik

en: Use libproxy to automatically configure proxy
sl_SI: Uporabi libproxy za samodejno nastavljanje posredniškega strežnika

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
sl_SI: (Opomba: knjižnica libproxy je v tej izgradnji onemogočena)

en: Read cookie from standard input
sl_SI: Preberi piškotek z standardnega vhoda

en: Authenticate only and print login info
sl_SI: Le overi in izpiši podrobnosti prijave

en: Continue in background after startup
sl_SI: Po zagonu nadaljuj v ozadju

en: Write the daemon's PID to this file
sl_SI: Zapiši PID ozadnjega programa v navedeno datoteko

en: Drop privileges after connecting
sl_SI: Opusti dovoljenja po povezovanju

en: Use syslog for progress messages
sl_SI: Za sporočila o napredku uporabi sistemski dnevnik

en: More output
sl_SI: Dodatni odvod

en: Less output
sl_SI: Manj podroben odvod

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
sl_SI: Zapiši pretok podatkov overitve HTTP (omogoči podroben izpis z zastavico --verbose)

en: Use IFNAME for tunnel interface
sl_SI: Za tunelski vmesnik uporabi IFNAME

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
sl_SI: Ukazna vrstica v lupini za uporabo prilagoditvenega skripta, združljivega z vpnc

en: default
sl_SI: privzeto

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
sl_SI: Prepusti promet programu 'script', ne pa TUN

en: Do not ask for IPv6 connectivity
sl_SI: Ne zahtevaj povezave IPv6

en: XML config file
sl_SI: Nastavitvena datoteka XML

en: Indicate path MTU to/from server
sl_SI: Nakaži pot MTU s ali od strežnika

en: Disable DTLS and ESP
sl_SI: Onemogoči DTLS in ESP

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
sl_SI: Šifre OpenSSL za podporo DTLS

en: Set packet queue limit to LEN pkts
sl_SI: Nastavi omejitev vrste paketov na LEN paketov

en: HTTP header User-Agent: field
sl_SI: Glava HTTP uporabniškega posrednika: polje

en: Disable HTTP connection re-use
sl_SI: Onemogoči ponovno uporabo povezave HTTP

en: Do not attempt XML POST authentication
sl_SI: Ne izvajaj overitev preko XML POST

en: Failed to get line from config file: %s
sl_SI: Pridobivanje vrstice iz nastavitvene datoteke je spodletelo: %s

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
sl_SI: Neprepoznavna možnost v vrstici %d: '%s'

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
sl_SI: Možnost '%s' ne sprejme argumenta v vrstici %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
sl_SI: Možnost '%s' zahteva argument v vrstici %d

en: Invalid user "%s": %s
sl_SI: Neveljaven uporabnik »%s«: %s

en: Invalid user ID "%d": %s
sl_SI: Neveljaven ID uporabnika »%d«: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
sl_SI: Datoteke '%s' ni mogoče odpreti za pisanje: %s

en: Continuing in background; pid %d
sl_SI: Izvajanje programa je poslano v ozadje; pid %d

en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
sl_SI: OPOZORILO: zagnan program openconnect je različice %s,
             uporabljena knjižnica libopenconnect pa %s

en: Failed to allocate vpninfo structure
sl_SI: Strukture vpninfo ni mogoče dodeliti.

en: Cannot use 'config' option inside config file
sl_SI: Možnosti 'config' ni mogoče uporabiti znotraj nastavitvene datoteke

en: Cannot open config file '%s': %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti nastavitvene datoteke '%s': %s

en: MTU %d too small
sl_SI: Vrednost MTU %d je premajhna.

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
sl_SI: Zaradi uporabe možnosti --no-http-keepalive je onemogočena ponovna uporaba povezav HTTP.
    V kolikor možnost deluje, pošljite poročilo na <%s>.

en: Queue length zero not permitted; using 1
sl_SI: Ničelna dolžina uvrstitve ni dovoljena; uporabljena bo 1

en: OpenConnect version %s
sl_SI: Različica OpenConnect %s

en: Invalid software token mode "%s"
sl_SI: Neveljaven način programskega žetona "%s"

en: Too many arguments on command line
sl_SI: Navedenih je preveč argumentov v ukazni vrstici.

en: No server specified
sl_SI: Ni določenega strežnika

en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
sl_SI: Ta različica OpenConnect je zgrajena brez podpore libproxy

en: Creating SSL connection failed
sl_SI: Ustvarjanje povezave SSL je spodletelo.

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
sl_SI: Ni navedenega argumenta --script; Vrednosti DNS in nastavitve preusmerjanja niso nastavljene.

en: See %s
sl_SI: Oglejte si %s

en: Failed to open %s for write: %s
sl_SI: Datoteke %s ni mogoče odpreti za pisanje: %s

en: Failed to write config to %s: %s
sl_SI: Zapisovanje nastavitev v %s je spodletelo: %s

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
sl_SI: 
    Overjanje potrdila strežnika VPN "%s" je spodletelo.
    Vzrok: %s

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
sl_SI: Vnesite '%s' za sprejem, '%s' za prekinitev; vse drugo za pogled:

en: no
sl_SI: ne

en: yes
sl_SI: da

en: Auth choice "%s" not available
sl_SI: Izbira overitve "%s" ni na voljo.

en: User input required in non-interactive mode
sl_SI: Zahtevano je uporabniško posredovanje v načinu brez posredovanja.

en: Soft token string is invalid
sl_SI: Uporabniški prstni odtis je neveljaven

en: Can't open ~/.stokenrc file
sl_SI: Ni mogoče odpreti datoteke ~/.stokenrc.

en: OpenConnect was not built with libstoken support
sl_SI: Program OpenConnect ni izgrajen s podporo za libstoken

en: General failure in libstoken
sl_SI: Splošna napaka v knjižnici libstoken.

en: OpenConnect was not built with liboath support
sl_SI: Program OpenConnect ni izgrajen s podporo za liboath

en: General failure in liboath
sl_SI: Splošna napaka v knjižnici liboath.

en: Can't open oidc file
sl_SI: Ni mogoče odpreti datoteke oidc.

en: Set up tun device failed
sl_SI: Namestitev naprave TUN je spodletela

en: No work to do; sleeping for %d ms...
sl_SI: V pričakovanju novih nalog; stanje nedejavnosti je %d ms ...

en: OK to generate INITIAL tokencode
sl_SI: Zahtevana je potrditev za ustvarjanje ZAŽETNE kode žetona.

en: OK to generate NEXT tokencode
sl_SI: Zahtevana je potrditev za ustvarjanje NASLEDNJE kode žetona.

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
sl_SI: Strežnik zavrača uporabniški prstni odtis; preklopljen bo način za ročni vnos.

en: Generating OATH TOTP token code
sl_SI: Poteka ustvarjanje kode žetona OATH TOTP.

en: Received netmask %s
sl_SI: Prejeta maska omrežja %s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
sl_SI: Šifriranje ESP: 0x%02x (%s)

en: ESP port: %d
sl_SI: Vrata ESP: %d

en: Initialise DTLSv1 session failed
sl_SI: Začenjanje seje DTLSv1 je spodletela

en: PSK callback
sl_SI: Povratni klic PSK

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
sl_SI: Začenjanje DTLSv1 CTX je spodletelo.

en: Set DTLS cipher list failed
sl_SI: Nastavljanje seznama šifer DTLS je spodletelo.

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
sl_SI: Vzrok je najbrž v vašem okvarjenem OpenSSL.
    Oglejte si http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: DTLS handshake failed: %d
sl_SI: Izmenjava signalov DTLS je spodletela: %d

en: PIN locked
sl_SI: Koda PIN je zaklenjena

en: PIN expired
sl_SI: Koda PIN je pretekla

en: PEM password too long (%d >= %d)
sl_SI: Geslo PEM je predolgo (%d >= %d)

en: Extra cert from %s: '%s'
sl_SI: Dodatno potrdilo %s: '%s'

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
sl_SI: Razčlenjevanje PKCS#12 je spodletelo (napaka je navedena zgoraj)

en: PKCS#12 contained no certificate!
sl_SI: PKCS#12 ne vsebuje potrdil!

en: PKCS#12 contained no private key!
sl_SI: PKCS#12 ne vsebuje osebnega ključa!

en: Can't load TPM engine.
sl_SI: Programnika TPM ni mogoče naložiti.

en: Failed to init TPM engine
sl_SI: Začenjanje programnika TPM je spodletelo.

en: Failed to set TPM SRK password
sl_SI: Nastavljanje gesla TPM SRK je spodletelo

en: Failed to load TPM private key
sl_SI: Nalaganje zasebnega ključa TPM je spodletelo

en: Failed to open certificate file %s: %s
sl_SI: Odpiranje datoteke potrdila %s je spodletelo: %s

en: Loading certificate failed
sl_SI: Nalaganje potrdila je spodletelo

en: PEM file
sl_SI: Datoteke PEM

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
sl_SI: Ustvarjanje pravil BIO za predmet shrambe ključa »%s«

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
sl_SI: Nalaganje zasebnega ključa je spodletelo (napačno šifrirno geslo?)

en: Loading private key failed (see above errors)
sl_SI: Nalaganje zasebnega ključa je spodletelo (glejte napake zgoraj)

en: Failed to load X509 certificate from keystore
sl_SI: Nalaganje potrdila X509 iz shrambe ključev je spodletelo

en: Failed to open private key file %s: %s
sl_SI: Odpiranje datoteke zasebnega ključa %s je spodletelo: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
sl_SI: Določevanje vrste zasebnega ključa v »%s« je spodletelo

en: Matched DNS altname '%s'
sl_SI: Ujemajoče drugotno ime DNS »%s«

en: No match for altname '%s'
sl_SI: Ni zadetkov za drugotno ime »%s«

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
sl_SI: Potrdilo ima določena drugotna imena GEN_IPADD z nedovoljeno dolžino %d

en: Matched %s address '%s'
sl_SI: Skladnih je %s naslovov »%s«

en: No match for %s address '%s'
sl_SI: Ni zadetkov za %s z naslovom »%s«

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
sl_SI: Naslov URI »%s« nima prazne poti; naslov bo prezrt.

en: Matched URI '%s'
sl_SI: Ujemajoči naslov URI »%s«

en: No match for URI '%s'
sl_SI: Ni zadetkov za naslov URI »%s«

en: No altname in peer cert matched '%s'
sl_SI: Nobeno izmed navedenih drugotnih imen v potrdilu ni skladno z imenom »%s«

en: No subject name in peer cert!
sl_SI: Ni imena zadeve v potrdilu soležnika!

en: Failed to parse subject name in peer cert
sl_SI: Razčlenjevanje imena zadeve v potrdilu soležnika je spodletelo.

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
sl_SI: Neskladno potrdilo zadeve soležnika ('%s' != '%s')

en: Matched peer certificate subject name '%s'
sl_SI: Skladno je ime zadeve v potrdilu soležnika »%s«

en: Extra cert from cafile: '%s'
sl_SI: Dodatno potrdilo iz datoteke potrdil: »%s«

en: Error in client cert notAfter field
sl_SI: Napaka v polju potrdila odjemalca notAfter

en: <error>
sl_SI: <napaka>

en: Failed to read certs from CA file '%s'
sl_SI: Branje potrdil iz datoteke CA »%s« je spodletelo

en: Failed to open CA file '%s'
sl_SI: Odpiranje datoteke CA »%s« je spodletelo

en: SSL connection failure
sl_SI: Povezava SSL je spodletela

en: Session:
sl_SI: Seja:

note: Point to password prompt in case that's all we use
en: Enter user credentials:
sl_SI: Vpis poverila:

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Current password:
sl_SI: Trenutno geslo:

en: New password:
sl_SI: Novo geslo:

en: Verify new password:
sl_SI: Overi novo geslo:

en: Current password too long.
sl_SI: Trenutno geslo je predolgo.

en: New password too long.
sl_SI: Novo geslo je predolgo.

en: Authentication failure: %.*s
sl_SI: Overitev je spodletela: %.*s

en: Invalid ESP setup
sl_SI: Neveljavna nastavitev ESP

en: Discard bad split include: "%s"
sl_SI: Opusti slabo deljenja z vključevanjem: »%s«

en: Discard bad split exclude: "%s"
sl_SI: Opusti slabo deljenje z izključevanjem: »%s«

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
sl_SI: Oživljanje skripta »%s« za %s je spodletelo: %s

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
sl_SI: Skript »%s« se je nepričakovano končal (%x)

en: Script '%s' returned error %d
sl_SI: Pri izvedbi skript »%s« je vrnjena napaka %d

en: Socket connect cancelled
sl_SI: Povezava z vtičem je spodletela

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
sl_SI: Posredniški strežnik iz libproxy: %s://%s:%d/

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
sl_SI: Ukaz getaddrinfo za gostitelja '%s' je spodletel: %s

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
sl_SI: Vzpostavlja se povezava s posredniškim strežnikom %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
sl_SI: Vzpostavlja se povezava s strežnikom %s%s%s:%s

en: Failed to allocate sockaddr storage
sl_SI: Dodeljevanje shrambe sockaddr je spodletelo

en: Failed to connect to host %s
sl_SI: Povezava z gostiteljem %s je spodletela.

en: No error
sl_SI: Brez napake

en: Keystore locked
sl_SI: Zaklenjeni potegi

en: Keystore uninitialized
sl_SI: Shramba ključev ni začeta

en: System error
sl_SI: Sistemska napaka

en: Protocol error
sl_SI: Napaka v protokolu

en: Permission denied
sl_SI: Dovoljenje je zavrnjeno

en: Key not found
sl_SI: Ključa ni mogoče najti

en: Value corrupted
sl_SI: Vrednost je okvarjena

en: Undefined action
sl_SI: Nedoločeno dejanje

en: Wrong password
sl_SI: Napačno geslo

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: File %s is empty
sl_SI: Datoteka %s je prazna datoteka.

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
sl_SI: v mirovanju %ds, preostaja še %ds.

en: Enter credentials to unlock software token.
sl_SI: Vnos poveril za odklep uporabniškega prstnega odtisa.

en: Device ID:
sl_SI: ID naprave:

en: User bypassed soft token.
sl_SI: Uporabnik je obšel uporabniški prstni odtis.

en: All fields are required; try again.
sl_SI: Zahtevana so vsa polja; poskusite znova.

en: General failure in libstoken.
sl_SI: Splošna napaka v knjižnici libstoken.

en: Incorrect device ID or password; try again.
sl_SI: Neveljaven ID naprave ali pa ni veljavno geslo; poskusite znova.

en: Soft token init was successful.
sl_SI: Začenjanje uporabniškega prstnega odtisa je bilo uspešno.

en: Invalid PIN format; try again.
sl_SI: Napačno geslo PIN, poskusite znova.

en: Generating RSA token code
sl_SI: Poteka ustvarjanje kode žetona RSA.

en: Failed to open %s
sl_SI: Odpiranje »%s« je spodletelo

en: Could not open /dev/tun for plumbing
sl_SI: Ni mogoče izvesti /dev/tun za razpeljavo

en: Can't push IP
sl_SI: Ni mogoče objaviti IP

en: Can't set ifname
sl_SI: Ni mogoče nastaviti ifname

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
sl_SI: Ni mogoče razpeljati %s za IPv%d: %s

en: Failed to create new tun
sl_SI: Ni mogoče ustvariti nove naprave tun

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
sl_SI: Podajanje opisnika datoteke TUN v načunu izločanja sporočil je spodletela.

en: Failed to open tun device: %s
sl_SI: Odpiranje naprave TUN je spodletelo: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
sl_SI: Neveljavno ime vmesnika »%s«; skladno mora biti z imenom »tun%%d«

en: Cannot open '%s': %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti »%s«: %s

en: (script)
sl_SI: (skript)

en: Failed to write incoming packet: %s
sl_SI: Zapisovanje prihajajočega paketa je spodletelo: %s

en: Treating host "%s" as a raw hostname
sl_SI: Gostitelj »%s« je obravnavano kot neoblikovano ime gostitelja.

en: Failed to SHA1 existing file
sl_SI: Določevanje razpršila SHA1 obstoječe datoteke je spodletelo

en: XML config file SHA1: %s
sl_SI: Nastavitvena datoteka XML SHA1: %s

en: Failed to parse XML config file %s
sl_SI: Razčlenjevanje nastavitvene datoteke XML %s je spodletelo.

en: Host "%s" has address "%s"
sl_SI: Gostitelj »%s« je na naslovu »%s«.

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
sl_SI: Gostitelj »%s« vključuje uporabniško skupino »%s«.

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
sl_SI: Gostitelj »%s« v datoteki config ni naveden; obravnavan bo kot neoblikovano ime gostitelja.
