popt 1.11 - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: unknown errno
gl: errno descoñecido

en: missing argument
gl: falta un argumento

en: unknown option
gl: opción descoñecida

en: mutually exclusive logical operations requested
gl: solicitáronse operacións lóxicas mutuamente excluíntes

en: aliases nested too deeply
gl: aliases aniñados a un nivel demasiado profundo

en: error in parameter quoting
gl: erro nas comiñas do parámetro

en: invalid numeric value
gl: valor numérico non válido

en: number too large or too small
gl: número demasiado grande ou pequeno

en: unknown error
gl: erro descoñecido

en: Show this help message
gl: Amosar esta mensaxe de axuda

en: Display brief usage message
gl: Amosar brevemente o xeito de utilización

en: NONE
gl: NADA

en: STRING
gl: CADEA

en: Usage:
gl: Uso:

en: [OPTION...]
gl: [OPCIÓN...]
