net-tools 1.60 - en to et translation catalogue (442 entries)

en: arp: need host name
et: arp: puudub hosti nimi

en: No ARP entry for %s
et: %s jaoks pole ARP kirjet

en: arp: cant get HW-Address for `%s': %s.
et: arp: ei saa riistvaralist aadressi `%s' jaoks: %s

en: arp: protocol type mismatch.
et: arp: vale protokolli tüüp

en: arp: device `%s' has HW address %s `%s'.
et: arp: seadmel `%s' on riistvaraline aadress %s `%s'

en: arp: need hardware address
et: arp: puudub riistvaraline aadress

en: arp: invalid hardware address
et: arp: vigane riistvaraline aadress

en: arp: cannot open etherfile %s !
et: arp: ei saa avada faili %s

en: arp: format error on line %u of etherfile %s !
et: arp: formaadiviga real %u failis %s

en: arp: cannot set entry on line %u of etherfile %s !
et: arp: ei saa kehtestada ARP kirjet real %u failis %s

en: Address                  HWtype  HWaddress           Flags Mask            Iface
et: Aadress                  HWtüüp  HWaadress           Lipud Mask            Liides

en: (incomplete)
et: (mittetäielik)

en: %s (%s) at
et: %s (%s) aadressil

en: <incomplete>
et: <mittetäielik>

en: netmask %s
et: võrgumask %s

en: on %s
et: liides %s

en: Entries: %d	Skipped: %d	Found: %d
et: ARP kirjeid kokku: %s	ignoreerisin: %d	leidsin: %d

en: %s (%s) -- no entry
et: %s (%s) -- pole kirjet

en: arp: in %d entries no match found.
et: arp: ei leidnud %d kirje hulgast sobivat

en: Usage:
      arp [-vn]  [<HW>] [-i <if>] [-a] [<hostname>]             <-Display ARP cache
et: Kasutamine:
    ARP cache vaatamine:
      arp [-vn]  [<HW>] [-i <if>] [-a] [<hosti nimi>]

en:   arp [-v]          [-i <if>] -d  <hostname> [pub][nopub]    <-Delete ARP entry
et: ARP kirje kustutamine:
      arp [-v]          [-i <if>] -d  <hosti nimi> [pub] [nopub]

en:   arp [-vnD] [<HW>] [-i <if>] -f  [<filename>]              <-Add entry from file
et: ARP kirjete lisamine failist:
      arp [-vnD] [<HW>] [-i <if>] -f  [<failinimi>]

en:   arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -s  <hostname> <hwaddr> [temp][nopub] <-Add entry
et: ARP kirje lisamine:
      arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -s  <hosti nimi> <hwaddr> [temp] [nopub]

en:   arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -s  <hostname> <hwaddr> [netmask <nm>] pub  <-''-
et:   arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -s  <hosti nimi> <hwaddr> [netmask <nm>] pub

en:   arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -Ds <hostname> <if> [netmask <nm>] pub      <-''-
et:   arp [-v]   [<HW>] [-i <if>] -Ds <hosti nimi> <if> [netmask <nm>] pub

en:         -a                       display (all) hosts in alternative (BSD) style
et:         -a                       näita kõiki hoste alternatiivsel (BSD) kujul

en:         -s, --set                set a new ARP entry
et:         -s, --set                uue ARP kirje seadmine

en:         -d, --delete             delete a specified entry
et:         -d, --delete             määratud kirje kustutamine

en:         -v, --verbose            be verbose
et:         -v, --verbose            jutukas väljund

en:         -n, --numeric            don't resolve names
et:         -n, --numeric            mitte lahendada nimesid

en:         -i, --device             specify network interface (e.g. eth0)
et:         -i, --device             võrguliidese täpsustamine (näiteks eth0)

en:         -D, --use-device         read <hwaddr> from given device
et:         -D, --use-device         lugeda <hwaddr> vastavalt liideselt

en:         -A, -p, --protocol       specify protocol family
et:         -A, -p, --protocol       protokollipere määramine

en:         -f, --file               read new entries from file or from /etc/ethers
et:         -f, --file               lugeda kirjed antud failist või /etc/ethers'st

en:   <HW>=Use '-H <hw>' to specify hardware address type. Default: %s
et:   <HW>=kasutage '-H <hw>' riistvaralise aadressi määramiseks.
           Vaikimisi: %s

en:   List of possible hardware types (which support ARP):
et:   Võimalike ARP-i toetavate riistvara tüüpide nimekiri:

en: %s: hardware type not supported!
et: arp: riistvara tüüpi %s ei toetata

en: %s: address family not supported!
et: arp: aadressiperekonda %s ei toetata

en: arp: -N not yet supported.
et: arp: -N toetust pole veel

en: arp: %s: unknown address family.
et: arp: tundmatu aadressiperekond %s

en: arp: %s: unknown hardware type.
et: arp: tundmatu riistvara tüüp %s

en: arp: %s: kernel only supports 'inet'.
et: arp: tuumas on ainult 'inet' aadressiperekonna toetus

en: arp: %s: hardware type without ARP support.
et: arp: riistvara tüübil %s pole ARP toetust

en: Setting nodename to `%s'
et: Sean sõlme nimeks `%s'

en: %s: you must be root to change the node name
et: %s: ainult root saab sõlme nime muuta

en: %s: name too long
et: %s: nimi on liiga pikk

en: Setting hostname to `%s'
et: Sean hosti nimeks `%s'

en: %s: you must be root to change the host name
et: %s: ainult root saab hosti nime muuta

en: Setting domainname to `%s'
et: Sean domeeni nimeks `%s'

en: %s: you must be root to change the domain name
et: %s: ainult root saab domeeni nime muuta

en: Resolving `%s' ...
et: Lahendan `%s' ...

en: Result: h_name=`%s'
et: Tulemus: h_name=`%s'

en: Result: h_aliases=`%s'
et: Tulemus: h_aliases=`%s'

en: Result: h_addr_list=`%s'
et: Tulemus: h_addr_list=`%s'

en: %s: can't open `%s'
et: %s: ei saa avada faili `%s'

en: Usage: hostname [-v] {hostname|-F file}      set hostname (from file)
et: Kasutamine:
      hostname [-v] {hosti nimi|-F fail}         hosti nime seadmine (ka failist)

en:        domainname [-v] {nisdomain|-F file}   set NIS domainname (from file)
et:   domainname [-v] {nisdomeen|-F fail}        NIS domeeni nime seadmine

en:        nodename [-v] {nodename|-F file}      set DECnet node name (from file)
et:   nodename [-v] {nodename|-F fail}           DECneti võrgusõlme nime seadmine

en:        hostname [-v] [-d|-f|-s|-a|-i|-y|-n]  display formatted name
et:   hostname [-v] [-d|-f|-s|-a|-i|-y|-n]       nime näitamine antud formaadis

en:        hostname [-v]                         display hostname
et:   hostname [-v]                              hosti nime näitamine

en:        hostname -V|--version|-h|--help       print info and exit
et:   hostname -V|--version                      versiooniinfo väljastamine
      hostname -h|--help                         seesama abiinfo

en:     -s, --short           short host name
et:     -s, --short           lühike hosti nimi

en:     -a, --alias           alias names
et:      -a, --alias          alias-nimed

en:     -i, --ip-address      addresses for the hostname
et:     -i, --ip-address      hosti IP aadressid

en:     -f, --fqdn, --long    long host name (FQDN)
et:     -f, --fqdn, --long    pikk hosti nimi (FQDN - täielik süsteeminimi)

en:     -d, --domain          DNS domain name
et:     -d, --domain          DNS domeeni nimi

en:     -y, --yp, --nis       NIS/YP domainname
et:     -y, --yp, --nis       NIS/YP domeeni nimi

en:     -n, --node            DECnet node name
et:     -n, --node            DECneti võrgusõlme nimi

en:     -F, --file            read hostname or NIS domainname from given file
et:     -F, --file            lugeda hosti või NIS domeeni nimi failist

en:    This command can read or set the hostname or the NIS domainname. You can
       also read the DNS domain or the FQDN (fully qualified domain name).
       Unless you are using bind or NIS for host lookups you can change the
       FQDN (Fully Qualified Domain Name) and the DNS domain name (which is
       part of the FQDN) in the /etc/hosts file.
et:    Selle käsuga saab vaadata või seada hosti nime või NIS domeeni nime.
       Samuti saab lugeda DNS domeeni nime ja täielikku süsteeminime (FQDN).
       Kui Te EI kasuta nimeserverit ega NIS'i hostinimede lahendamiseks, saate
       täielikku süsteeminime (FQDN) ja DNS domeeni nime (mis on täieliku nime
       osa) muuta failist /etc/hosts.

en: %s: You can't change the DNS domain name with this command
et: %s: selle käsuga ei saa muuta DNS domeeni nime

en: 
    Unless you are using bind or NIS for host lookups you can change the DNS
et: 
    Kui Te EI kasuta bind'i ega NIS'i nimede lahendamiseks, saate DNS domeeni

en: domain name (which is part of the FQDN) in the /etc/hosts file.
et: (mis on täieliku nime osa) nime muuta failist /etc/hosts.

en: Iface   MTU Met    RX-OK RX-ERR RX-DRP RX-OVR    TX-OK TX-ERR TX-DRP TX-OVR Flg
et: Liides  MTU Meetr. RX-OK RX-ERR RX-DRP RX-OVR    TX-OK TX-ERR TX-DRP TX-OVR Lip

en: %s: unknown interface: %s
et: ifconfig: tundmatu liides %s: %s

en: No support for INET on this system.
et: Antud süsteem ei toeta INET aadressiperekonda

en: Usage:
      ifconfig [-a] [-i] [-v] [-s] <interface> [[<AF>] <address>]
et: Kasutamine:
      ifconfig [-a] [-i] [-v] [-s] <liides> [[<AF>] <aadress>]

en:   [add <address>[/<prefixlen>]]
et:   [add <aadress>[/<prefiksi pikkus>]]

en:   [del <address>[/<prefixlen>]]
et:   [del <aadress>[/<prefiksi pikkus>]]

en:   [[-]broadcast [<address>]]  [[-]pointopoint [<address>]]
et:   [[-]broadcast [<aadress>]]  [[-]pointopoint [<aadress>]]

en:   [netmask <address>]  [dstaddr <address>]  [tunnel <address>]
et:   [netmask <aadress>]  [dstaddr <aadress>]  [tunnel <aadress>]

en:   [hw <HW> <address>]  [metric <NN>]  [mtu <NN>]
et:   [hw <HW> <aadress>]  [metric <NN>]  [mtu <NN>]

en:   [mem_start <NN>]  [io_addr <NN>]  [irq <NN>]  [media <type>]
et:   [mem_start <NN>]  [io_addr <NN>]  [irq <NN>]  [media <tüüp>]

en:   <HW>=Hardware Type.
et:   <HW>=riistvara tüüp

en:   List of possible hardware types:
et:   Võimalike riistvara tüüpide nimekiri:

note: 1 = ARPable
en:   <AF>=Address family. Default: %s
et:   <AF>=aadressiperekond, vaikimisi %s

en:   List of possible address families:
et:   Võimalike aadressiperekondade nimekiri:

en: Unknown media type.
et: Tundmatu meedia tüüp

en: hw address type `%s' has no handler to set address. failed.
et: riistvara aadressi tüübil `%s' pole käsitlejat aadressi seadmiseks - ebaõnn

en: %s: invalid %s address.
et: %s: vigane %s aadress

en: No support for INET6 on this system.
et: Antud süsteem ei toeta INET6 aadressiperekonda

en: Interface %s not initialized
et: Liides %s pole initsialiseeritud

en: Bad address.
et: Vigane aadress

en: Address deletion not supported on this system.
et: Antud süsteem ei toeta aadresside kustutamist

en: ifconfig: Cannot set address for this protocol family.
et: Ei oska seada aadresse selle aadressiperekonna jaoks

en: No support for ECONET on this system.
et: Antud süsteem ei toeta ECONET aadressiperekonda

en: Don't know how to set addresses for family %d.
et: Ei oska seada aadresse aadressiperekonna %d jaoks

en: (No info could be read for "-p": geteuid()=%d but you should be root.)
et: ("-p" jaoks ei saanud infot lugeda: geteuid()=%d, aga vaja oleks root'u)

en: (Not all processes could be identified, non-owned process info
     will not be shown, you would have to be root to see it all.)
et: (Mõnesid protsesse ei saanud identifitseerida, teiste kasutajate
    info lugemiseks peab olema root)

en: Active NET/ROM sockets
et: Aktiivsed NET/ROM soklid

en: User       Dest       Source     Device  State        Vr/Vs    Send-Q  Recv-Q
et: Kasutaja   Sihtpunkt  Lähtepunkt Liides  Olek         Vr/Vs    SaatJrk VvJrk

en: Problem reading data from %s
et: Probleem andmete lugemisel failist %s

en: warning, got bogus igmp6 line %d.
et: Hoiatus - sain imeliku igmp6 rea (nr. %d)

en: netstat: unsupported address family %d !
et: netstat: aadressiperekonda %d ei toetata

en: warning, got bogus igmp line %d.
et: Hoiatus - sain imeliku igmp rea (nr. %d)

en: Active X.25 sockets
et: Aktiivsed X.25 soklid

note: IMHO, Vr/Vs is not very usefull --SF
en: Dest         Source          Device  LCI  State        Vr/Vs  Send-Q  Recv-Q
et: Sihtpunkt    Lähtepunkt      Liides  LCI  Olek         Vr/Vs  SaatJrk VvJrk

en: warning, got bogus tcp line.
et: Hoiatus - sain imeliku tcp rea

en: off (0.00/%ld/%d)
et: eikäi ((0.00/%ld/%d)

en: on (%2.2f/%ld/%d)
et: käib (%2.2f/%ld/%d)

en: unkn-%d (%2.2f/%ld/%d)
et: eitea-%d (%2.2f/%ld/%d)

en: warning, got bogus udp line.
et: Hoiatus - sain imeliku udp rea

en: UNKNOWN
et: TUNDMATU

en: on%d (%2.2f/%ld/%d)
et: käib-%d (%2.2f/%ld/%d)

en: warning, got bogus raw line.
et: Hoiatus - sain imeliku raw rea

en: warning, got bogus unix line.
et: Hoiatus - sain imeliku unix rea

en: FREE
et: VABA

en: CONNECTING
et: ÜHENDUMAS

en: CONNECTED
et: ÜHENDATUD

en: DISCONNECTING
et: LAHTIÜHENDUMAS

en: Active UNIX domain sockets
et: Aktiivsed UNIX domeeni soklid

en: (servers and established)
et: (serverid ja ühendatud)

en: (only servers)
et: (ainult serverid)

en: (w/o servers)
et: (ilma serveriteta)

en: 
    Proto RefCnt Flags       Type       State         I-Node
et: 
    Proto Mitu   Lipud       Tüüp       Olek         I-kirje

en:  Path
et: Tee

en: Active AX.25 sockets
et: Aktiivsed AX.25 soklid

en: Dest       Source     Device  State        Vr/Vs    Send-Q  Recv-Q
et: Sihtpunkt  Lähtepunkt Liides  Olek         Vr/Vs    SaatJrk VvJrk

en: problem reading data from %s
et: Probleem andmete lugemisel failist %s

en: Active IPX sockets
    Proto Recv-Q Send-Q Local Address              Foreign Address            State
et: Aktiivsed IPX soklid
    Proto VvJrk  SaatJrk Kohalik aadress           Väline aadress             Olek

en:  User
et:  Kasutaja

en: Kernel Interface table
et: Tuuma liideste tabel

en: Iface   MTU Met   RX-OK RX-ERR RX-DRP RX-OVR   TX-OK TX-ERR TX-DRP TX-OVR Flg
et: Liides  MTU Meetr RX-OK RX-ERR RX-DRP RX-OVR   TX-OK TX-ERR TX-DRP TX-OVR Lip

en: missing interface information
et: Puudulik informatsioon liideste kohta

en: usage: netstat [-veenNcCF] [<Af>] -r         netstat {-V|--version|-h|--help}
et: Kasutamine: netstat [-veenNcCF] [<Af>] -r
                netstat {-V|--version|-h|--help}

en:        netstat [-vnNcaeol] [<Socket> ...]
et:             netstat [-vnNcaeol] [<Sokkel> ...]

en:         -r, --route              display routing table
et:         -r, --route              ruutingutabeli näitamine

en:         -i, --interfaces         display interface table
et:         -i, --interfaces         liideste tabeli näitamine

en:         -g, --groups             display multicast group memberships
et:         -g, --groups             multiedastuse gruppide näitamine

en:         -s, --statistics         display networking statistics (like SNMP)
et:         -s, --statistics         võrgu statistika näitamine (SNMP stiilis)

en:         -M, --masquerade         display masqueraded connections
et:         -M, --masquerade         maskeeritavate ühenduste näitamine

en:         --numeric-hosts          don't resolve host names
et:         --numeric-hosts          mitte lahendada hostinimesid

en:         --numeric-ports          don't resolve port names
et:         --numeric-ports          mitte lahendada pordinimesid

en:         --numeric-users          don't resolve user names
et:         --numeric-users          mitte lahendada kasutajanimesid

en:         -N, --symbolic           resolve hardware names
et:         -N, --symbolic           lahendada riistvara aadressid

en:         -e, --extend             display other/more information
et:         -e, --extend             muu info/lisainfo näitamine

en:         -p, --programs           display PID/Program name for sockets
et:         -p, --programs           soklite kohta PID/protsessi nime näitamine

en:         -c, --continuous         continuous listing
et:         -c, --continuous         pidevalt uuenev nimekiri

en:         -l, --listening          display listening server sockets
et:         -l, --listening          kuulavate serversoklite näitamine

en:         -a, --all, --listening   display all sockets (default: connected)
et:         -a, --all, --listening   kõigi soklite näitamine (vaikimisi ühendatud)

en:         -o, --timers             display timers
et:         -o, --timers             taimerite näitamine

en:         -F, --fib                display Forwarding Information Base (default)
et:         -F, --fib                üldiste ruutingutabelite näitamine (vaikimisi)

en:         -C, --cache              display routing cache instead of FIB
et:         -C, --cache              üldise tabeli asemel puhvertabeli näitamine

en:   <Socket>={-t|--tcp} {-u|--udp} {-w|--raw} {-x|--unix} --ax25 --ipx --netrom
et:   <Sokkel>={-t|--tcp} {-u|--udp} {-w|--raw} {-x|--unix} --ax25 --ipx --netrom

en:   <AF>=Use '-A <af>' or '--<af>'; default: %s
et:   <AF>=kasutage '-A <af>' või '--<af>'; vaikimisi: %s

en:   List of possible address families (which support routing):
et:   Võimalike ruutingu toetavate aadressiperekondade nimekiri:

en: Active Internet connections
et: Aktiivsed internetiühendused

en: 
    Proto Recv-Q Send-Q Local Address           Foreign Address         State
et: 
    Proto  VvJrk SaatJrk Kohalik aadress        Väline aadress          Olek

en:  User       Inode
et:  Kasutaja   I-kirje

en:  Timer
et:  Taimer

en: IPv4 Group Memberships
et: IPv4 grupikuuluvused

en: Interface       RefCnt Group
et: Liides          Mitu   Grupp

en: This kernel does not support RARP.
et: rarp: tuum ei toeta RARP'i

en: no RARP entry for %s.
et: rarp: %s jaoks pole RARP kirjet

en: %s: bad hardware address
et: rarp: vigane riistvaraline aadress %s

en: rarp: cannot open file %s:%s.
et: rarp: ei saa avada faili %s:%s

en: rarp: format error at %s:%u
et: rarp: vorminguviga failis %s real %u

en: rarp: %s: unknown host
et: rarp: tundmatu host %s

en: rarp: cannot set entry from %s:%u
et: rarp: ei saa kehtestada kirjet failist %s realt %u

en: Usage: rarp -a                               list entries in cache.
et: Kasutamine:
      rarp -a                              puhvris olevate kirjete vaatamine

en:        rarp -d <hostname>                    delete entry from cache.
et:   rarp -d <hosti nimi>                 kirje kustutamine puhvrist

en:        rarp [<HW>] -s <hostname> <hwaddr>    add entry to cache.
et:   rarp [<HW>] -s <hosti nimi> <hwaddr> kirje lisamine puhvrisse

en:        rarp -f                               add entries from /etc/ethers.
et:   rarp -f                              kirjete lisamine failist /etc/ethers

en:        rarp -V                               display program version.
et:   rarp -V                              programmi versiooni näitamine

en: %s: illegal option mix.
et: %s: lubamatu võtmete kombinatsioon

en: rarp: %s: unknown hardware type.
et: rarp: tundmatu riistvara tüüp %s

en: Usage: route [-nNvee] [-FC] [<AF>]           List kernel routing tables
et: Kasutamine:
        route [-nNvee] [-FC] [<AF>]           Tuuma ruutingutabeli näitamine

en:        route [-v] [-FC] {add|del|flush} ...  Modify routing table for AF.
et:     route [-v] [-FC] {add|del|flush} ...  Tuuma ruutingutabeli muutmine

en:        route {-h|--help} [<AF>]              Detailed usage syntax for specified AF.
et:     route {-h|--help} [<AF>]              Detailne süntaks perekonna AF jaoks

en:        route {-V|--version}                  Display version/author and exit.
et:     route {-V|--version}                  Versiooni ja oskuste näitamine

en: Usage: plipconfig [-a] [-i] [-v] interface
et: Kasutamine:  plipconfig [-a] [-i] [-v] liides

en: Usage: iptunnel { add | change | del | show } [ NAME ]
et: Kasutamine: iptunnel { add | change | del | show } [ NIMI ]

en:           [ mode { ipip | gre | sit } ] [ remote ADDR ] [ local ADDR ]
et:              [ mode { ipip | gre | sit } ] [ remote AADR ] [ local AADR ]

en:           [ ttl TTL ] [ tos TOS ] [ nopmtudisc ] [ dev PHYS_DEV ]
et:              [ ttl TTL ] [ tos TOS ] [ nopmtudisc ] [ dev LIIDES ]

en: Where: NAME := STRING
et: Kus:   NIMI := STRING

en:        ADDR := { IP_ADDRESS | any }
et:        AADR := { IP_AADRESS | any }

en:        TOS  := { NUMBER | inherit }
et:        TOS  := { ARV | inherit }

en:        KEY  := { DOTTED_QUAD | NUMBER }
et:        KEY  := { PUNKTIDEGA_ARVUNELIK | ARV }
           LIIDES := FÜÜSILISE_LIIDESE_NIMI

en: Keys are not allowed with ipip and sit.
et: ipip ja sit juures ei ole võtmed lubatud

en: Broadcast tunnel requires a source address.
et: Leviedastusega tunnel vajab lähteaadressi

en: ttl != 0 and noptmudisc are incompatible
et: ttl != 0 ning noptmudisc ei sobi kokku

en: cannot determine tunnel mode (ipip, gre or sit)
et: Ei suuda määrata tunneli moodi (ipip, gre või sit)

en: %s: %s/ip  remote %s  local %s
et: %s: %s/ip teises otsas %s  siin %s

en: unknown
et: tundmatu

en:   Drop packets out of sequence.
et:   Järjekorravälised paketid visatakse minema

en:   Checksum in received packet is required.
et:   Vastuvõetavates pakettides on kontrollsumma kohustuslik

en:   Sequence packets on output.
et:   Väljuvad paketid varustatakse järjekorranumbritega

en:   Checksum output packets.
et:   Väljuvad paketid varustatakse kontrollsummaga

en: Wrong format of /proc/net/dev. Sorry.
et: /proc/net/dev on vales formaadis. Vale tuuma versioon?

en: Failed to get type of [%s]
et: Ei suutnud kindlaks teha liidese %s tüüpi

en: RX: Packets    Bytes        Errors CsumErrs OutOfSeq Mcasts
et: RX: Pakette    Baite        Vigu   KSumVigu JrkVigu  Levipakette

en: TX: Packets    Bytes        Errors DeadLoop NoRoute  NoBufs
et: TX: Pakette    Baite        Vigu   DeadLoop EiRuudi  MäluOtsas

en: ICMP input histogram:
et: Siseneva ICMP jaotus:

en: ICMP output histogram:
et: Väljuva ICMP jaotus:

en: Forwarding is %s
et: Pakettide edastamine on %s

en: Default TTL is %u
et: TTL on vaikimisi %u

en: %u total packets received
et: kokku võeti vastu %u paketti

en: %u with invalid headers
et: %u vigaste päistega

en: %u with invalid addresses
et: %u vigaste aadressidega

en: %u forwarded
et: %u edastati

en: %u with unknown protocol
et: %u tundmatu protokolliga

en: %u incoming packets discarded
et: %u saabuvat paketti visati minema

en: %u incoming packets delivered
et: %u saabuvat paketti lasti läbi

en: %u requests sent out
et: %u päringut saadeti

note: ?
en: %u outgoing packets dropped
et: %u väljuvat paketti visati minema

en: %u dropped because of missing route
et: %u visati minema ruutingu puudumise tõttu

en: %u fragments dropped after timeout
et: %u fragmenti visati minema aegumise tõttu

en: %u reassemblies required
et: %u fragmentide kokkupanekut toimus

note: ?
en: %u packets reassembled ok
et: %u paketti pandi edukalt kokku

en: %u packet reassemblies failed
et: %u pakettide kokkupanekut ebaõnnestus

en: %u fragments received ok
et: %u fragmenti võeti edukalt vastu

en: %u fragments failed
et: %u fragmendi vastuvõtt ebaõnnestus

en: %u fragments created
et: %u fragmenti tekitati

en: %u ICMP messages received
et: %u ICMP teadet võeti vastu

en: %u input ICMP message failed
et: %u sisenevat ICMP teadet olid vigased

en: destination unreachable: %u
et: sihtpunkt kättesaamatu: %u

en: timeout in transit: %u
et: aeg sai tee peal otsa: %u

en: wrong parameters: %u
et: valed parameetrid: %u

note: ?
en: source quenches: %u
et: pidurduspakette (source quench): %u

en: redirects: %u
et: ümbersuunamisi: %u

en: echo requests: %u
et: echo päringuid: %u

en: echo replies: %u
et: echo vastuseid: %u

en: timestamp request: %u
et: ajatempli palveid: %u

en: timestamp reply: %u
et: ajatempli vastuseid: %u

en: address mask request: %u
et: aadressi maski palveid: %u

note: ?
en: address mask replies: %u
et: aadressi maski vastuseid: %u

note: ?
en: %u ICMP messages sent
et: %u ICMP teadet saadeti

en: %u ICMP messages failed
et: %u ICMP teate saatmine ebaõnnestus

en: time exceeded: %u
et: aeg otsas: %u

note: ?
en: source quench: %u
et: pidurduspakette (source quench): %u

en: redirect: %u
et: ümbersuunamisi: %u

en: timestamp requests: %u
et: ajatempli palveid: %u

en: timestamp replies: %u
et: ajatempli vastuseid: %u

en: address mask requests: %u
et: aadressi maski palveid: %u

en: RTO algorithm is %s
et: RTO algoritm on %s

en: %u active connection openings
et: %u aktiivset ühenduse avamist

en: %u passive connection openings
et: %u passiivset ühenduse avamist

en: %u failed connection attempts
et: %u ebaõnnestunud ühenduse loomise katset

en: %u connection resets received
et: %u ühenduse katkestust saabus

en: %u connections established
et: %u ühendust loodi

en: %u segments received
et: %u segmenti võeti vastu

en: %u segments sent out
et: %u segmenti saadeti

en: %u segments retransmitted
et: %u segmenti saadeti uuesti

en: %u bad segments received
et: %u vigast segmenti võeti vastu

en: %u resets sent
et: %u katkestust saadeti

en: %u packets received
et: %u paketti võeti vastu

en: %u packets to unknown port received
et: %u sisenevat paketti tundmatule pordile

en: %u packet receive errors
et: %u paketi vastuvõtu viga

en: %u packets sent
et: %u paketti saadeti

en: %u SYN cookies sent
et: %u SYN küpsist saadeti

en: %u SYN cookies received
et: %u SYN küpsist võeti vastu

en: %u invalid SYN cookies received
et: %u vigast SYN küpsist võeti vastu

en: %u resets received for embryonic SYN_RECV sockets
et: %u RST paketti SYN_RECV olekus soklitele

en: %u packets pruned from receive queue because of socket buffer overrun
et: %u paketti kustutati vastuvõtu järjekorrast sokli puhvri ületäitumise tõttu

note: obsolete: 2.2.0 doesn't do that anymore
en: %u packets pruned from receive queue
et: %u paketti kustutati eelisjärjekorrast

en: %u packets dropped from out-of-order queue because of socket buffer overrun
et: %u paketti kustutati eelisjärjekorrast sokli puhvri ületäitumise tõttu

en: %u ICMP packets dropped because they were out-of-window
et: %u ICMP paketti visati minema, kuna nad olid "aknast väljas"

en: %u ICMP packets dropped because socket was locked
et: %u ICMP paketti visati minema, kuna sokkel oli lukus

en: %u TCP sockets finished time wait in fast timer
et: %u TCP soklit lõpetasid TIME_WAIT oleku kiires taimeris

en: %u time wait sockets recycled by time stamp
et: %u TIME_WAIT soklit läksid uuesti käiku ajatempli järgi

en: %u TCP sockets finished time wait in slow timer
et: %u TCP soklit lõpetasid TIME_WAIT oleku aeglases taimeris

en: %u passive connections rejected because of time stamp
et: %u passiivsest ühendusest keelduti ajatempli tõttu

en: %u active connections rejected because of time stamp
et: %u aktiivsest ühendusest keelduti ajatempli tõttu

en: %u packetes rejected in established connections because of timestamp
et: %u paketist keelduti loodud ühendustes ajatempli tõttu

en: %u delayed acks sent
et: %u viivisega ACK-d saadeti

en: %u delayed acks further delayed because of locked socket
et: %u viivisega ACK-d viibisid edasi lukus sokli tõttu

en: Quick ack mode was activated %u times
et: Kiire ACK mood aktiveeriti %u korral

en: %u times the listen queue of a socket overflowed
et: %u korral ületäitus sokli kuulamise järjekord

en: %u SYNs to LISTEN sockets ignored
et: %u SYN'i kuulavatele soklitele ignoreeriti

en: %u packets directly queued to recvmsg prequeue
et: %u paketti pandi otse recvmsg eeljärjekorda

en: %u packets directly received from backlog
et: %u paketti võeti vastu otse backlog-ist

en: %u packets directly received from prequeue
et: %u paketti võeti vastu otse eeljärjekorrast

en: %u packets dropped from prequeue
et: %u paketti kustutati eeljärjekorrast

en: %u packet headers predicted
et: %u paketti päise õige ennustusega

en: %u packet headers predicted and directly queued to user
et: %u paketti päise õige ennustusega pandi otse kasutaja järjekorda

en: Ran %u times out of system memory during packet sending
et: Pakettide saatmisel sai %u korda süsteemne mälu otsa

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: error parsing /proc/net/snmp
et: Viga /proc/net/snmp analüüsimisel

en: cannot open /proc/net/snmp
et: Ei saa avada faili /proc/net/snmp

en: Hardware type `%s' not supported.
et: Riistvara tüüpi `%s' ei toetata

en: Cannot change line discipline to `%s'.
et: Ei suuda seada `%s' liiniprotokolliks

en: UNIX Domain
et: UNIX domeen

en: Please don't supply more than one address family.
et: Meil on kombeks üks aadressiperekond korraga

en: Too much address family arguments.
et: Liiga palju aadressiperekonna argumente

en: Unknown address family `%s'.
et: Tundmatu aadressiperekond `%s'

en: in_arcnet(%s): invalid arcnet address!
et: in_arcnet(%s): vigane Arcneti aadress

en: in_arcnet(%s): trailing : ignored!
et: in_arcnet(%s): ignoreerin lõpetavat koolonit

en: in_arcnet(%s): trailing junk!
et: in_arcnet(%s): sodi lõpus

en: Malformed Ash address
et: Vigane Ash aadress

en: [NONE SET]
et: [POLE SEATUD]

en: Invalid callsign
et: Vigane kutsung

en: Callsign too long
et: Liiga pikk kutsung

en: AX.25 not configured in this system.
et: AX.25 pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel AX.25 routing table
et: Tuuma AX.25 ruutingutabel

note: xxx
en: Destination  Iface    Use
et: Sihtpunkt    Liides   Kasutus

en: Routing table for `ddp' not yet supported.
et: `ddp' jaoks ruutingutabelit veel ei oska

en: in_ether(%s): invalid ether address!
et: in_ether(%s): vigane Etherneti aadress

en: in_ether(%s): trailing : ignored!
et: in_ether(%s): ignoreerin lõpetavat koolonit

en: in_ether(%s): trailing junk!
et: in_ether(%s): sodi lõpus

en: in_fddi(%s): invalid fddi address!
et: in_fddi(%s): vigane fddi aadress

en: in_fddi(%s): trailing : ignored!
et: in_fddi(%s): ignoreerin lõpetavat koolonit

en: in_fddi(%s): trailing junk!
et: in_fddi(%s): sodi lõpus

en: Address family `%s' not supported.
et: Aadressiperekonda `%s' ei toetata

en: No routing for address family `%s'.
et: Aadressiperekonnal `%s' ei ole ruutingut

en: in_hippi(%s): invalid hippi address!
et: in_hippi(%s): vigane hippi aadress

en: in_hippi(%s): trailing : ignored!
et: in_hippi(%s): ignoreerin lõpetavat koolonit

en: in_hippi(%s): trailing junk!
et: in_hippi(%s): sodi lõpus

en: Local Loopback
et: Kohalik loopback

en: 6-bit Serial Line IP
et: 6-bitine Serial Line IP

en: VJ 6-bit Serial Line IP
et: VJ 6-bitine Serial Line IP

en: Adaptive Serial Line IP
et: Adaptiivne Serial Line IP

en: generic X.25
et: üldine X.25

en: IPIP Tunnel
et: IPIP tunnel

en: Point-to-Point Protocol
et: Kakspunktprotokoll

en: (Cisco)-HDLC
et: (Cisco-)HDLC

en: rresolve: unsupport address family %d !
et: rresolve: toetuseta aadressiperekond %d

en: [UNKNOWN]
et: [TUNDMATU]

en: INET6 (IPv6) not configured in this system.
et: INET6 (IPv6) pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel IPv6 routing table
et: Tuuma IPv6 ruutingutabel

en: Destination                                 Next Hop                                Flags Metric Ref    Use Iface
et: Sihtpunkt                                   Järgmine samm                           Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides

en: Kernel IPv6 Neighbour Cache
et: Tuuma IPv6 naabrite puhver

en: Neighbour                                   HW Address        Iface    Flags Ref State
et: Naaber                                      HW Aadress        Liides   Lipud Mitu Olek

en: Neighbour                                   HW Address        Iface    Flags Ref State            Stale(sec) Delete(sec)
et: Naaber                                      HW Aadress        Liides   Lipud Mitu Olek            Stale(sec) Delete(sec)

en: Usage: inet6_route [-vF] del Target
et: Kasutamine: route [-vF] del AADRESS

en:        inet6_route [-vF] add Target [gw Gw] [metric M] [[dev] If]
et:             route [-vF] add AADRESS [gw GW] [metric M] [[dev] LIIDES]

en:        inet6_route [-FC] flush      NOT supported
et:             route [-FC] flush      Seda EI toetata

en: Flushing `inet6' routing table not supported
et: `inet6' ruutingutabeli tühjendamist ei toetata

en: INET (IPv4) not configured in this system.
et: INET (IPv4) pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel IP routing table
et: Tuuma IP ruutingutabel

en: Destination     Gateway         Genmask         Flags Metric Ref    Use Iface
et: Sihtpunkt       Ruuter          Võrgumask       Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides

en: Destination     Gateway         Genmask         Flags   MSS Window  irtt Iface
et: Sihtpunkt       Ruuter          Võrgumask       Lipud   MSS Aken    irtt Liides

en: Destination     Gateway         Genmask         Flags Metric Ref    Use Iface    MSS   Window irtt
et: Sihtpunkt       Ruuter          Võrgumask       Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides   MSS   Aken   irtt

en: Kernel IP routing cache
et: Tuuma IP ruutingu puhver

en: Source          Destination     Gateway         Flags Metric Ref    Use Iface
et: Lähtepunkt      Sihtpunkt       Ruuter          Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides

en: Source          Destination     Gateway         Flags   MSS Window  irtt Iface
et: Lähtepunkt      Sihtpunkt       Ruuter          Lipud   MSS Aken    irtt Liides

en: Source          Destination     Gateway         Flags Metric Ref    Use Iface    MSS   Window irtt  HH  Arp
et: Lähtepunkt      Sihtpunkt       Ruuter          Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides   MSS    Aken  irtt  HH  Arp

en: Source          Destination     Gateway         Flags Metric Ref    Use Iface    MSS   Window irtt  TOS HHRef HHUptod     SpecDst
et: Lähtepunkt      Sihtpunkt       Ruuter          Lipud Meetr  Mitu Kasut Liides   MSS   Aken   irtt  TOS HHRef HHUptod     SpecDst

en: Usage: inet_route [-vF] del {-host|-net} Target[/prefix] [gw Gw] [metric M] [[dev] If]
et: Kasutamine: route [-vF] del {-host|-net} AADRESS[/PREFIKS] [gw GW] [metric M] [[dev] LIIDES]

en:        inet_route [-vF] add {-host|-net} Target[/prefix] [gw Gw] [metric M]
et:             route [-vF] add {-host|-net} AADRESS[/PREFIKS] [gw GW] [metric M]

en:                               [netmask N] [mss Mss] [window W] [irtt I]
et:                               [netmask N] [mss MSS] [window W] [irtt I]

en:                               [mod] [dyn] [reinstate] [[dev] If]
et:                               [mod] [dyn] [reinstate] [[dev] LIIDES]

en:        inet_route [-vF] add {-host|-net} Target[/prefix] [metric M] reject
et:             route [-vF] add {-host|-net} AADRESS[/PREFIKS] [metric M] reject

en:        inet_route [-FC] flush      NOT supported
et:             route [-FC] flush      Seda EI toetata

en: route: %s: cannot use a NETWORK as gateway!
et: route: %s: võrku ei saa kasutada ruuterina

en: route: Invalid MSS/MTU.
et: route: vigane MSS/MTU

en: route: Invalid window.
et: route: Vigane akna suurus

en: route: Invalid initial rtt.
et: route: vigane algne rtt

en: route: netmask %.8x doesn't make sense with host route
et: route: võrgumask %.8x ei oma mõtet hosti ruutingus

en: route: bogus netmask %s
et: route: vale võrgumask %s

en: route: netmask doesn't match route address
et: route: võrgumask ei sobi ruutingu aadressiga

en: Flushing `inet' routing table not supported
et: `inet' ruutingutabeli tühjendamist ei toetata

en: Modifying `inet' routing cache not supported
et: `inet' ruutingu puhvri muutmist ei toetata

en: IPX not configured in this system.
et: IPX pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel IPX routing table
et: Tuuma IPX ruutingutabel

note: xxx
en: Destination               Router Net                Router Node
et: Sihtpunkt                 Ruuteri võrk              Ruuter ise

en: IPX: this needs to be written
et: IPX osa vajab ümbertegemist

en: IP masquerading entries
et: IP maskeerimise kirjed

en: prot   expire source               destination          ports
et: Proto  Aegub  Lähtepunkt           Sihtpunkt            Pordid

en: prot   expire    initseq delta prevd source               destination          ports
et: Proto  Aegub     Initseq Delta Prevd Lähtepunkt           Sihtpunkt            Pordid

en: NET/ROM not configured in this system.
et: NET/ROM pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel NET/ROM routing table
et: Tuuma NET/ROM ruutingutabel

en: Destination  Mnemonic  Quality  Neighbour  Iface
et: Sihtpunkt   Mnemoonika Kvaliteet Naaber    Liides

en: netrom usage
et: netrom kasutus

en: NET/ROM: this needs to be written
et: NET/ROM osa vajab ümbertegemist

en: You cannot start PPP with this program.
et: Sellest programmist ei saa PPP-d käivitada

en: Sorry, use pppd!
et: Palun kasutage pppd'd

en: Node address must be ten digits
et: Sõlme aadress peab olema kümnekohaline

en: ROSE not configured in this system.
et: ROSE pole antud süsteemis konfigureeritud

en: Kernel ROSE routing table
et: Tuuma ROSE ruutingutabel

en: in_tr(%s): invalid token ring address!
et: in_tr(%s): vigane token ring-aadress

en: in_tr(%s): trailing : ignored!
et: in_tr(%s): ignoreerin lõpetavat koolonit

en: in_tr(%s): trailing junk!
et: in_tr(%s): sodi lõpus

en: warning: no inet socket available: %s
et: Hoiatus: `inet' sokleid ei ole: %s

en: Warning: cannot open %s (%s). Limited output.
et: Hoiatus: ei saa avada faili %s (%s). Väljund on piiratud.

note: Give better error message for this case.
en: Device not found
et: Liidest ei leitud

en: %s: error fetching interface information: %s
et: %s: viga liidese info küsimisel: %s

en:      - no statistics available -
et:      - statistikat ei ole      -

en: [NO FLAGS]
et: [LIPPE POLE]

en: %-9.9s Link encap:%s
et: %-9.9s kapseldus:%s

en: Media:%s
et: meedia:%s

en:           %s addr:%s
et:           %s aadress:%s

en:  Bcast:%s
et:  bcast:%s

en:  Mask:%s
et:  mask:%s

en:           inet6 addr: %s/%d
et:           inet6 aadr: %s/%d

en:  Scope:
et:  skoop:

en: Global
et: globaalne

en: Link
et: ühendus

en: Site
et: site

en: Compat
et: ühilduvus

en: Host
et: host

en: Unknown
et: tundmatu

en:           IPX/Ethernet II addr:%s
et:           IPX/Ethernet II aadr:%s

en:           IPX/Ethernet SNAP addr:%s
et:           IPX/Ethernet SNAP aadr:%s

en:           IPX/Ethernet 802.2 addr:%s
et:           IPX/Ethernet 802.2 aadr:%s

en:           IPX/Ethernet 802.3 addr:%s
et:           IPX/Ethernet 802.3 aadr:%s

en:           EtherTalk Phase 2 addr:%s
et:           EtherTalk Phase 2 aadr:%s

en:           econet addr:%s
et:           econeti aadr:%s

en: [NO FLAGS]
et: [LIPPE POLE]

note: DONT FORGET TO ADD THE FLAGS IN ife_print_short
en:  MTU:%d  Metric:%d
et:  MTU:%d meetrika:%d

en:   Outfill:%d  Keepalive:%d
et:   ülalhoidepakettide intervall:%d  ülalhoidetaimaut:%d

en: RX packets:%llu errors:%lu dropped:%lu overruns:%lu frame:%lu
et: RX pakette:%llu vigu:%lu ära visatud:%lu ületäit:%lu kaadri vigu:%lu

en:              compressed:%lu
et:              pakitud:%lu

en: TX packets:%llu errors:%lu dropped:%lu overruns:%lu carrier:%lu
et: TX pakette:%llu vigu:%lu ära visatud:%lu ületäit:%lu carrier:%lu

en:           collisions:%lu
et:           kollisioone:%lu

en: compressed:%lu
et: pakitud:%lu

en: RX bytes:%llu (%lu.%lu %s)  TX bytes:%llu (%lu.%lu %s)
et: RX baite:%llu (%lu.%lu %s)  TX baite:%llu (%lu.%lu %s)

en: Interrupt:%d
et: katkestus:%d

note: Only print devices using it for I/O maps
en: Base address:0x%x
et: baasaadress:0x%x

en: Memory:%lx-%lx
et: mälu:%lx-%lx

en: DMA chan:%x
et: DMA kanal:%x

en: No usable address families found.
et: Ei leidnud ühtegi kasutatavat aadressiperekonda

en: ip: %s is invalid inet address
et: iptunnel: %s on vigane `inet' aadress

en: ip: %s is invalid inet prefix
et: iptunnel: %s on vigane `inet' prefiks

en: ip: %s is invalid IPv4 address
et: iptunnel: %s on vigane IPv4 aadress

en: ip: argument is wrong: %s
et: iptunnel: vale argument %s

en: Usage: ipmaddr [ add | del ] MULTIADDR dev STRING
et: Kasutamine: ipmaddr [ add | del ] MULTIAADR dev STRING

en: family %d
et: perekond %d

en:  users %d
et:  kasutajaid %d

en: Cannot create socket
et: Ei saa avada soklit

en: slattach: /dev/%s already locked!
et: slattach: /dev/%s on juba lukus

en: slattach: cannot write PID file
et: slattach: ei saa PID faili kirjutada

en: slattach: tty_lock: UUCP user %s unknown!
et: slattach: tty_lock: tundmatu UUCP kasutaja %s

en: slattach: tty name too long
et: slattach: terminali nimi on liiga pikk

en: slattach: tty_open: cannot get current state!
et: slattach: tty_open: ei saa lugeda jooksvat olekut

en: slattach: tty_open: cannot get current line disc!
et: slattach: tty_open: liiniprotokolli küsimine ebaõnnestus

en: slattach: tty_open: cannot set RAW mode!
et: slattach: tty_open: ei saa seada RAW moodi

en: slattach: tty_open: cannot set %s bps!
et: slattach: tty_open: ei saa seada kiiruseks %s bps

en: slattach: tty_open: cannot set 8N1 mode!
et: slattach: tty_open: ei saa seada 8N1 moodi

en: %s started
et: %s käivitatud

en:  on %s
et:  pordil %s

en:  interface %s
et:  liides %s
