openconnect - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
ar: لا يمكن التعامل بهذه الطريقة ='%s' العمل ='%s'

en: Form choice has no name
ar: النموذج ليس له أسم

en: name %s not input
ar: الأسم%s غير مدخل

en: No input type in form
ar: لايوجد مدخلات في النموذج

en: No input name in form
ar: لايوجد اسم مدخل في النموذج

en: Unknown input type %s in form
ar: شكل غير معروف مدخل %s في النموذج

en: Failed to parse server response
ar: فشل في تحليل استجابة الملقم

en: Response was:%s
ar: الرد هو:%s

en: Asked for password but '--no-passwd' set
ar: طلب لكلمة المرور ولكن '- لايوجد كلمة مرور' معينة

en: Auth choice "%s" not available
ar: خيار المصادقة  "%s" غير متاح
