luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to cs translation catalogue (194 entries)

en: "../" not allowed in path for Security Reason.
cs: ".. /"není v cestě povoleno z bezpečnostních důvodů.

en: Add new services...
cs: Přidat nové služby...

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Allow non-public IP's
cs: Povolit neveřejné adresy IP

en: Basic Settings
cs: Základní nastavení

en: Bind Network
cs: Vytvořit vazbu mezi sítí

en: Binding to a specific network not supported
cs: Vazba na určitou síť není podporována

en: BusyBox's nslookup and Wget do not support to specify the IP version to use for communication with DDNS Provider!
cs: Verze programů nslookup a wget, které jsou součástí balíčku BusyBox, nepodporují specifikaci verze IP pro komunikaci s poskytovatelem DDNS!

en: BusyBox's nslookup and hostip do not support to specify to use TCP instead of default UDP when requesting DNS server!
cs: Verze programů nslookup a hostip, které jsou součástí balíčku BusyBox, nepodporují využití TCP místo výchozího protokolu UDP pro dotazování serveru DNS!

en: BusyBox's nslookup in the current compiled version does not handle given DNS Servers correctly!
cs: Současně kompilovaná verze programu nslookup, která je součástí balíčku BusyBox, nemůže správně zpracovat uvedené servery DNS!

en: Ca Certs path
cs: Adresář certifikátů CA

en: Ca Certs path that will be used to download services data. Set IGNORE to skip certificate validation.
cs: Adresář který bude využit pro stažení dat služeb. Nastavte na IGNORE pro přeskočení ověření certifikátu.

en: Cancel
cs: Storno

en: Check Interval
cs: Interval kontroly

en: Check Unit
cs: Zkontrolovat jednotku

en: Checking the service support...
cs: Ověřování podpory služeb...

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Configuration Error
cs: Chyba nastavení

en: Create service
cs: Vytvořit službu

en: Current setting:
cs: Současné nastavení:

en: Currently DDNS updates are not started at boot or on interface events.
cs: V současné době nejsou aktualizace DDNS spouštěny při spuštění zařízení nebo při událostech rozhraní.

en: Custom update script to be used for updating your DDNS Provider.
cs: Vlastní aktualizační skript, který bude použit pro aktualizaci DDNS.

en: Custom update-URL
cs: Vlastní aktualizační-URL

en: Custom update-script
cs: Vlastní aktualizační skript

en: DDNS Autostart disabled
cs: Automatické spuštění DDNS je zakázáno

en: DDNS Autostart enabled
cs: Automatické spuštění DDNS povoleno

en: DDNS Service provider
cs: Poskytovatel služeb DDNS

en: DDns
cs: DDNS

en: DDns Service
cs: Služba DDNS

en: DNS requests via TCP not supported
cs: Požadavky DNS přes TCP nejsou podporovány

en: DNS-Server
cs: Server DNS

en: Date format
cs: Formát data

en: Defines the Web page to read systems IP-Address from.
cs: Definuje webovou stránku pro zjištění systémové IP adresy.

en: Defines the interface to read systems IP-Address from
cs: Definuje rozhraní pro zjištění systémové IP adresy z

en: Defines the network to read systems IP-Address from
cs: Definuje síť pro zjištění systémové IP adres z

en: Defines the source to read systems IP-Address from, that will be send to the DDNS provider
cs: Definuje zdroj pro zjištění systémových IP adres, který bude odeslán poskytovateli DDNS

en: Defines which IP address 'IPv4/IPv6' is send to the DDNS provider
cs: Určuje, která IP adresa (IPv4/IPv6) bude odeslána poskytovateli DDNS

en: Directory contains Log files for each running section.
cs: Adresář obsahuje soubory protokolu pro každou běžící sekci.

en: Directory contains PID and other status information for each running section.
cs: Adresář obsahuje PID a další stavové informace pro každou běžící sekci.

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Domain
cs: Doména

en: Dynamic DNS
cs: Dynamické DNS

en: Dynamic DNS Version
cs: Verze Dynamic DNS

en: Edit
cs: Upravit

en: Enable secure communication with DDNS provider
cs: Povolit zabezpečenou komunikaci s poskytovatelem DDNS

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Error
cs: Chyba

en: Error Retry Counter
cs: Čítač opakování chyb

en: Error Retry Interval
cs: Interval opakování chyby

en: Event Network
cs: Síťové rozhraní

en: Example for IPv4
cs: Příklad pro IPv4

en: Example for IPv6
cs: Příklad pro IPv6

en: File
cs: Soubor

en: Follow instructions you will find on their WEB page.
cs: Postupujte podle pokynů, které najdete na jejich webové stránce.

en: For supported codes look here
cs: Podporované kódy najdete zde

en: Force IP Version
cs: Vynutit verzi IP

en: Force IP Version not supported
cs: Vynucená verze IP není podporována

en: Force Interval
cs: Interval vynucení

en: Force TCP on DNS
cs: Vynucení protokolu TCP u služby DNS

en: Force Unit
cs: Vynutit jednotku

en: Format
cs: Formát

en: Format: IP or FQDN
cs: Formát: IP nebo FQDN

en: GNU Wget will use the IP of given network, cURL will use the physical interface.
cs: GNU Wget použije IP dané sítě, cURL použije fyzické rozhraní.

en: Global Settings
cs: Obecná nastavení

en: Grant access to ddns procedures
cs: Povolit přístup k procedurám DDNS

en: HTTPS not supported
cs: Protokol HTTPS není podporován

en: Hostname/FQDN to validate, if IP update happen or necessary
cs: Název hostitele / FQDN k ověření, pokud dojde k aktualizaci IP nebo je-li to nutné

en: IP address source
cs: Zdrojová IP adresa

en: IP address version
cs: Verze IP adresy

en: IPv4-Address
cs: IPv4 adresa

en: IPv6 address must be given in square brackets
cs: Adresa IPv6 musí být uvedena v hranatých závorkách

en: IPv6 is currently not (fully) supported by this system
cs: Protokol IPv6 momentálně není (plně) podporován tímto systémem

en: IPv6 not supported
cs: Protokol IPv6 není podporován

en: IPv6-Address
cs: IPv6 adresa

en: If Wget and cURL package are installed, Wget is used for communication by default.
cs: Pokud jsou nainstalovány balíčky Wget a cURL, standardně se pro komunikaci použije Wget.

en: If this service section is disabled it could not be started.
cs: Pokud je tato část služby zakázána, nelze ji spustit.

en: If using secure communication you should verify server certificates!
cs: Pokud používáte zabezpečenou komunikaci, měli byste ověřit serverové certifikáty!

en: In some versions cURL/libcurl in OpenWrt is compiled without proxy support.
cs: V některých verzích je cURL / libcurl v OpenWrt kompilován bez podpory proxy.

en: Info
cs: Informace

en: Information
cs: Informace

en: Insert a Update Script OR a Update URL
cs: Vložte aktualizační skript či aktualizační URL

en: Install 'ca-certificates' package or needed certificates by hand into /etc/ssl/certs default directory
cs: Nainstalujte balíček "ca-certificates" nebo manuálně vložte nutné certifikáty do výchozí složky /etc/ssl/certs

en: Install Service
cs: Nainstalovat službu

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Interval to force updates send to DDNS Provider
cs: Interval, po jehož uplynutí budou aktualizace odeslány zprostředkovateli DDNS

en: Interval unit to check for changed IP
cs: Jednotka intervalu pro kontrolu změněné adresy IP

en: Interval unit to force updates send to DDNS Provider
cs: Jednotka intervalu, která vynutí odeslání aktualizací zprostředkovateli DDNS

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: Log File Viewer
cs: Prohlížeč souborů protokolu

en: Log directory
cs: Adresář protokolu

en: Log length
cs: Délka protokolu

en: Log to file
cs: Protokolovat do souboru

en: Log to syslog
cs: Protokolovat do syslog

en: Lookup Hostname
cs: Doménové jméno

en: Name
cs: Název

en: Neither GNU Wget with SSL nor cURL installed to select a network to use for communication.
cs: Není nainstalován GNU Wget s SSL ani cURL pro výběr sítě, která má být použita ke komunikaci.

en: Neither GNU Wget with SSL nor cURL installed to support secure updates via HTTPS protocol.
cs: Není nainstalován GNU Wget s SSL ani cURL pro podporu bezpečných aktualizací pomocí protokolu HTTPS.

en: Neither from LuCI interface nor from console.
cs: Ani z rozhraní LuCI ani z konzole.

en: Network
cs: Síť

en: Network on which the ddns-updater scripts will be started
cs: Síť, na které budou spuštěny skripty ddns-updater

en: Never
cs: Nikdy

en: New DDns Service…
cs: Nová služba DDNS…

en: Next Update
cs: Další aktualizace

en: No Data
cs: Žádná data

en: No certificates found
cs: Nebyly nalezeny žádné certifikáty

en: No logging
cs: Žádné protokolování

en: Non-public and by default blocked IP's
cs: Neveřejné a implicitně blokované adresy IP

en: Not Running
cs: Není spuštěno

en: Notice
cs: Oznámení

en: Number of last lines stored in log files
cs: Počet posledních řádků uložených v souborech protokolu

en: OPTIONAL: Force the usage of pure IPv4/IPv6 only communication.
cs: VOLITELNÉ: Vynutit použití pouze čisté IPv4/IPv6 komunikace.

en: OPTIONAL: Force the use of TCP instead of default UDP on DNS requests.
cs: VOLITELNÉ: Vynutit použití protokolu TCP místo výchozího UDP na DNS dotazy.

en: OPTIONAL: Network to use for communication
cs: VOLITELNÉ: Síť používaná pro komunikaci

en: OPTIONAL: Proxy-Server for detection and updates.
cs: VOLITELNÉ: Proxy-server pro detekci a aktualizace.

en: OPTIONAL: Use non-default DNS-Server to detect 'Registered IP'.
cs: VOLITELNÉ: pro rozpoznání registrované adresy IP použít nevýchozí server DNS.

en: On Error the script will retry the failed action after given time
cs: Při chybě skript zopakuje neúspěšnou akci po daném čase

en: On Error the script will stop execution after given number of retrys
cs: Při chybě skript zastaví provádění po daném počtu opakování

en: Optional Encoded Parameter
cs: Volitelný kódovaný parametr

en: Optional Parameter
cs: Volitelný parametr

en: Optional: Replaces [PARAMENC] in Update-URL (URL-encoded)
cs: Volitelné: Nahradí [PARAMENC] v Update-URL (URL kódování)

en: Optional: Replaces [PARAMOPT] in Update-URL (NOT URL-encoded)
cs: Volitelné: Nahradí [PARAMOPT] v Update-URL (nikoli v kódování URL)

en: PROXY-Server
cs: Proxy server

en: Password
cs: Heslo

en: Path to CA-Certificate
cs: Cesta k certifikátu CA

en: Please follow the instructions on OpenWrt's homepage to enable IPv6 support
cs: Chcete-li povolit podporu protokolu IPv6, postupujte podle pokynů na domovské stránce OpenWrt

en: Please press [Read] button
cs: Prosím, stiskněte tlačítko [Načíst]

en: Read / Reread log file
cs: Načíst / znovu načíst soubor protokolu

en: Really switch service?
cs: Doopravdy přehodit službu?

en: Registered IP
cs: Registrovaná IP adresa

en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Reload this service
cs: Znovu načíst tuto službu

en: Replaces [PASSWORD] in Update-URL (URL-encoded)
cs: Nahradí [PASSWORD] v Update-URL (kódování URL)

en: Replaces [USERNAME] in Update-URL (URL-encoded)
cs: Nahradí [USERNAME] v Update-URL (kódování URL)

en: Restart DDns
cs: Restartovat DDNS

en: Retry Unit
cs: Opakovat jednotku

en: Run once
cs: Spustit jednou

en: Running
cs: Spuštěno

en: Script
cs: Skript

en: Select a service
cs: Vybrat službu

en: Service doesn't support this ip type
cs: Služba nepodporuje tento typ IP

en: Service not installed
cs: Služba není nainstalovaná

en: Services
cs: Služby

en: Services URL Download
cs: URL pro stažení služeb

en: Services list last update
cs: Poslední aktualizace seznamu služeb

en: Setting this parameter to 0 will force the script to only run once
cs: Nastavením tohoto parametru na hodnotu 0 se vynutí pouze jednorázové spuštění skriptu

en: Start DDNS
cs: Spustit DDNS

en: State
cs: Stav

en: Status
cs: Stav

en: Status directory
cs: Stavový adresář

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop DDNS
cs: Zastavit DDNS

en: Stop this service
cs: Zastavit tuto službu

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Switch service
cs: Přehodit službu

en: The default setting of '0' will retry infinite.
cs: Výchozí nastavení '0' znamená nekonečné opakování.

en: The service name is already used
cs: Název služby je již používán

en: There is no service configured.
cs: Není nakonfigurována žádná služba.

en: This is the current content of the log file in
cs: Toto je aktuální obsah souboru protokolu v

en: This is the default if you run DDNS scripts by yourself (i.e. via cron with force_interval set to '0')
cs: Toto je výchozí nastavení, pokud spouštíte skripty DDNS sami (tj. přes cron s force_interval nastaveným na '0')

en: This will be autoset to the selected interface
cs: Tato možnost bude automaticky nastavena na vybrané rozhraní

en: Timer Settings
cs: Nastavení časovače

en: URL to detect
cs: Adresa URL pro rozpoznání

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Update DDns Services List
cs: Aktualizovat seznam služeb DDNS

en: Update URL to be used for updating your DDNS Provider.
cs: Adresa URL použitá zprostředkovatelem DDNS pro aktualizaci.

en: Url used to download services file. By default is the master openwrt ddns package repo.
cs: URL která je používána pro stažení souboru služeb. Výchozím nastavením je master repozitář OpenWRT balíčku DDNS.

en: Use HTTP Secure
cs: Použít zabezpečený protokol HTTPS

en: Use cURL
cs: Použít cURL

en: User defined script to read systems IP-Address
cs: Uživatelem definovaný skript pro čtení systémových IP adres

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Using specific DNS Server not supported
cs: Použití specifického serveru DNS není podporováno

en: Values below 5 minutes == 300 seconds are not supported
cs: Hodnoty nižší než 5 minut (= 300 sekund) nejsou podporovány

en: Values lower 'Check Interval' except '0' are not supported
cs: Hodnoty nižší než 'Interval kontroly' s výjimkou '0' nejsou podporovány

en: Verify
cs: Ověřit

en: Warning
cs: Varování

en: Writes detailed messages to log file. File will be truncated automatically.
cs: Zapisuje podrobné zprávy do souboru protokolu. Soubor bude automaticky zkrácen.

en: Writes log messages to syslog. Critical Errors will always be written to syslog.
cs: Zapisuje zprávy protokolu do syslogu. Kritické chyby budou vždy zapsány do syslogu.

en: You should install 'bind-host' or 'knot-host' or 'drill' or 'hostip' package, if you need to specify a DNS server to detect your registered IP.
cs: Pokud potřebujete zadat server DNS pro zjištění registrované IP adresy, měli byste si nainstalovat balíček "bind-host", "knot-host", "drill" nebo "hostip".

en: You should install 'bind-host' or 'knot-host' or 'drill' package for DNS requests.
cs: Měli byste nainstalovat balíček 'bind-host' nebo 'knot-host' nebo 'drill' pro DNS dotazy.

en: You should install 'wget' or 'curl' or 'uclient-fetch' package.
cs: Měli byste nainstalovat balíček 'wget' nebo 'curl' nebo 'uclient-fetch'.

en: You should install 'wget' or 'curl' or 'uclient-fetch' with 'libustream-*ssl' package.
cs: Měli byste nainstalovat balíček 'wget' nebo 'curl' nebo 'uclient-fetch' s balíčkem 'libustream-*ssl'.

en: You should install 'wget' or 'curl' package.
cs: Měli byste nainstalovat balíček 'wget' nebo 'curl'.

en: You should install 'wget' or 'uclient-fetch' package or replace libcurl.
cs: Měli byste nainstalovat balíček 'wget' nebo 'uclient-fetch' nebo nahradit libcurl.

en: cURL is installed, but libcurl was compiled without proxy support.
cs: cURL je nainstalován, ale libcurl byl kompilován bez podpory proxy.

en: cURL without Proxy Support
cs: cURL bez podpory proxy

en: custom
cs: vlastní

en: days
cs: dny/dnů

en: directory or path/file
cs: adresář, nebo cesta/soubor

en: hours
cs: hodiny/hodin

en: minutes
cs: minuty/minut

en: or
cs: nebo

en: or update your system to the latest OpenWrt Release
cs: nebo aktualizujte systém na nejnovější verzi OpenWrt

en: seconds
cs: sekundy/sekund

en: to run HTTPS without verification of server certificates (insecure)
cs: k použití HTTPS bez ověření serverových certifikátů (nedůvěryhodné)
