sed 4.1.1 - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Success
eu: Arrakasta

en: No match
eu: Parekotasunik ez

en: Memory exhausted
eu: Memoria agortuta

en: unexpected `,'
eu: ustekabeko `,'

en: unexpected `}'
eu: ustekabeko `}'

en: unknown option to `s'
eu: `s' aukera ezezaguna

en: unknown command: `%c'
eu: komando ezezaguna: `%c'

en: %s: file %s line %lu: %s
eu: %s: %s fitxategia %lu lerroa: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
eu: %s: -e expresioa #%lu, %lu karakterea: %s

en: %s: can't read %s: %s
eu: %s: ezin irakurri %s: %s

en: couldn't edit %s: is a terminal
eu: ezin izan da %s editatu: terminal bat da

en: couldn't edit %s: not a regular file
eu: ezin izan da %s editatu: ez da fitxategi erregular bat

en: error in subprocess
eu: errorea subprozezuan

en: couldn't open file %s: %s
eu: ezin izan da %s fitxategia ireki: %s

en: read error on %s: %s
eu: irakurketa errorea %s-n: %s

en: cannot rename %s: %s
eu: ezin da %s berrizendatu: %s
