gettext-examples 0.20.2 - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
ka: გამარჯობა სამყაროვ!

en: This program is running as process number %d.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ka: <big>გამარჯობა სამყაროვ!</big>
    პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ka: <big><u>ეს კი სხვა ტექსტია</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ka: <big><i>ეს კიდევ უფრო სხვაა</i></big>

en: Hello
ka: გამარჯობა

en: Example Application
ka: მაგალითი აპლიკაცია

en: Update text
ka: ტექსტის განახლება

en: Use XML markup
ka: XML მარკირების გამოყენება

en: Whether to use XML markup in the text.
ka: გამოიყენოთ თუ არა XML მარკირება ტექსტში.

en: This program is running as process number %1.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით %1.

en: Hello example
ka: გამარჯობის მაგალითი

en: Hello world example
ka: გამარჯობა სამყაროს მაგალითი

en: This program is running as process number $pid.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით ~D.

en: This program is running as process number {0}.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
ka: პროგრამა გაშვებულია პროცესის ნომრით {pid}.
