gettext-examples-0.20.2 - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
nn: Hei, verda!

en: This program is running as process number %d.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
nn: <big>Hei, verda!</big>
    Dette programmet køyrer som prosess nummer <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
nn: <big><u>Dette er ein annan tekst</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
nn: <big><i>Her er endå ein tekst</i></big>

en: Hello
nn: Hei

en: Example Application
nn: Eksempelprogram

en: Update text
nn: Oppdater tekst

en: Use XML markup
nn: Bruk XML-oppmerking

en: Whether to use XML markup in the text.
nn: Om det skal brukast XML-oppmerking i teksten.

en: This program is running as process number %1.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer %1.

en: Hello example
nn: Hei-eksempel

en: Hello world example
nn: «Hei, verda»-eksempel

en: This program is running as process number $pid.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer ~D.

en: This program is running as process number {0}.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
nn: Dette programmet køyrer som prosess nummer {pid}.
