bison-runtime-2.5 - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
sr: грешка синтаксе: не могу да се вратим горе

en: syntax is ambiguous
sr: синтакса је нејасна

en: syntax error
sr: грешка синтаксе

en: syntax error, unexpected %s
sr: грешка синтаксе, није очекивано %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
sr: грешка синтаксе, није очекивано %s, очекивано је %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
sr: грешка синтаксе, није очекивано %s, очекивано је %s или %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
sr: грешка синтаксе, није очекивано %s, очекивано је %s или %s или %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
sr: грешка синтаксе, није очекивано %s, очекивано је %s или %s или %s или %s

en: memory exhausted
sr: меморија је потрошена
